Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem ČR musí zavést institut strpění cizince

Zeman je konzistentny v tom, ze dokaze permanentne prekvapovat.
Aj jeho vztah k sojuzu a podlizovanie Cine je plne konsistentne.
A prave na cinskom priklade je krasne vidiet aky je Zeman blbec, respektive ma blbych poradcov.
Vtierkovat sa Cine je na prvy pohlad logicke, najrychlejsia sa rozvijajuca ekonomika, co nasla balans medzi socializmom a kapitalizmom. Maju mrte vela penazi. To by sa dalo vyuzit nie? Potialto je ta uvaha ok.
Ale ak sa opytas akehokolvek ekonoma povie ti, ze Cina po obchodnej stranke nema co CR ponuknut a CR naopak nevie nic ekonomicky zaujimave ponuknut Cine. Proste Cina nie je spravny partner pre hospodarstvo CR.
Napriek tomu tam Zeman absolvoval niekolko ciest spolu s podnikatelskou suitou a vysledok?
Nula bodov, japonske investici v CR sa takmer vyrovnavaju tym cinskym (rozdiely v stamilionoch), nehovoriac o odvetviach, kde Japonci investuju. A to bez statnych navstev a podlizovania sa cinskym organom.
Nehovoriac o tom, ze pri Japonsku nemas ziadne naslapne miny typu Tibet, ludske prava, Tchajwan a spol.
Keby som ja poradca Zemana prve co mu poradim, ze nech pri najblizsej ceste do Azie pristane namiesto Pekingu v Tokiu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat