Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem ČR musí zavést institut strpění cizince

Nebud vztahovacny, to nie je nic proti tebe, len som presvedceny, ze nie si schopny vlastnymi silami zmenit nazor, takze absolutne necakam, zeby moje litanie mali na teba nejaky vplyv.
Na zmenu nazoru musis totizto vediet pocuvat a premyslat, ty se vzdy prides uz s jasnym a nemennym nazorom a neboj nie si tu s touto vybavou sam:-).

Na zaver mala ukazka debaty (kedze si si to zelal).
Karel: CR musi zavest institut strpeni cizince
IQ37: Svinska EU, to sa dalo cakat.
fleg: To nie je pravda tento institut uz mate zavedeny od 1999.
IQ37: Ale Okamura tvrdi, ze nie a pisal to aj Aeronet a ine media.
fleg: To je sice mozne, ale pozri si vas azylovy zakon, jeho paragraf 78b a kedy bol prijaty. Takze Okamura aj ine media klamu.
IQ37: Ok, mas pravdu je to tam, ale predsa idu nieco prijat a EU nieco zase nariadila?
fleg: Ano, pripravuje sa....bla bla bla.

Takze toto je debata, kde som hned na zaciatku argumentnacne vyvratil samotny topic vlakna, ty si si to overil a uznal si to a dalej rozvijame o co vlastne ide a mozno preco o tom Okamura informuje tak nepresne...zeby bol tak blby, alebo len rad rozosieva fake news?
Toto je ideal debaty z mojho pohladu.

Co sa deje v skutocnosti si mozes precitat v tomto vlakne sam, nevidim tu nikoho, zeby uznal, ze sa mylil a samotny nadpis vlakna je nezmysel.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat