Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Výsadba stromů v ČR..

V tomto článku jsem se dočetl, že máme v Česku vysadit 18 miliard (!) stromků.

Vzal jsem si na pomoc Excel a vyšlo mi, že budeme mít v republice nový strom na každých 4,38m2, počítaje přitom veškerou plochu republiky, včetně vodních či zastavěných ploch, polí s řepkou či FVE. Tož su na to zvědav… :-p

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Hmm a proto se z balkonu mého bytu dívám rovnou do lesa.]:) Už těch stromu je všude až moc. Čert aby…
jezekhifi 25.09.2019 15:22
jezekhifi
Stromy smrděj a nejhorší je, když na nich navíc seděj a řvou práci.
karel 25.09.2019 15:25
karel
Kdyby jenom to, jdu si zapálit na balkon, a z paneláku koukám na srnce. Dobrý ne... prostě příroda h…
jezekhifi 25.09.2019 15:27
jezekhifi
:-D Jako bych slyšel dceru (zpoza velké louže). Srny se občas objeví i přímo na ulici (sám jsem je…
L-Core 02.10.2019 18:31
L-Core
V USA je možný všechno:-D nový
jezekhifi 02.10.2019 19:01
jezekhifi
Vlhký sen bydlení - samota u lesa v širším centru velkýho města a tobě se to nelíbí! No toto! nový
Prasak 02.10.2019 19:28
Prasak
Já nikde nepsal, že se mě nelíbí v paneláku. Na to jsem si za ty leta zvyknul. poslední
jezekhifi 02.10.2019 19:39
jezekhifi

:-D
Jako bych slyšel dceru (zpoza velké louže).

Srny se občas objeví i přímo na ulici (sám jsem je viděl), v noci popelnici či pytle se odpadem probere banda mývalů (vypadá to pak jak by v popelnici vybuchla bomba), v lese za barákem (co patří k domu!) jsou prý občas šakali či kojoti či co... a nedaleko v parku prý běhal teď někdy medvěd.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru