Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Že by další krize?

Dokaz nie je, iba nam raketovo miznu ladovce (vid zabery z vesmiru), odbornici v CR varuju pre nedostatkom vody, polnohospodari sa stazuju na coraz vacsie sucha a pribudaju oblasti, kde maju ludia zakazane napustat si vodu do bazenov zo studni, pretoze by mohli brat vodu inym.
Pamatnici coraz castejsie opakuju vety, ze taketo sucha, zaplavy, ci vykyvy pocasia nezazili.
Zimy su takmer bez snehu, co sice byvalo aj kedysi, ale len obcas, teraz je to pravidlo, aj ked obcas mame aj sneh.
V Europe zacinaju zaznamenavat tornada, ktore tu predtym nikdy neboli zaznamenane, letne burky uz nie su burkami ale smrstami s vichricami.
Za posledne roky sme si zazili uz aj storocne vody (niekolko) a ja si myslim, ze za mojho zivota este nejake 2-3 stihneme....vlastne mozno aj viac, ono to bude skor pravidlom ako vynimkou casom.
Do Europy prenikaju invazine druhy rastlin a zivocichov z juhu, pretoze vhodne podmienky na zivot sa im presuvaju neustale severnejsie.
.....atd.

Asi tyzden dozadu bola u nas burka, kedy niekolko minut, mozno desiatok sa vkuse blyskalo ako ked pustis stroboskop na diskoteke...nikdy pretym som nic take nevidel, ani vo videu, jeden blesk za druhym bez akejkolvek zvukovej kulisy.
Ale nie, budeme sa tvarit, ze sa nic nedeje, vlastne je to normalne lebo to tak bolo vzdy.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat