Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jak to tedy je?

Ale on je apriori proti EU, pricom obec nerozumie jej fungovaniu.
Ty si uviedol priklad, ja ho rozoberiem z praktickeho hladiska.
Takze ta zla komisia nieco navrhne. Kedze komisia je multistatna predpokladam, ze sa musia spiknut staty proti nam.
8000 vyborov zlozenych z roznych poslancov bude drzat hubu a tuto blbu smernicu nebudu pripomienkovat.
Smerncia pride do parlamentu, kde sa politicke strany s vacsinou v parlamente spiknu opat proti nam (slabemu statu) a schvalia to.
Smernica je odporucanie, takze pravne platna nie je, cize my sklopime usi lebo chcem byt nasilu v EU a schvalime si prislusne zakony, ktore uvedu smernicu do praxe.
L-Core a toto sa ti zda akoze co i len trosku mozne?
Skus uviest naozaj negativny priklad nejakej smernice s dopadom na CR alebo SR, v unii uz sme par rokov urcite sa tam nieco zle muselo za ten cas schvalit nie?
A skus netahat temu do federalej Europy (ktorej som ja mimochodom zastancom;o)), pretoze od toho sme este daleko, cca rovnako daleko ako od zrusenia EU.
Navyse federalizacia je naozaj ina tema.

A jako sorry, ale zrovna priklad s uprchlikmi (resp kvotami, na ktore si narazal) je krasnym prikladom, ked sa kvotam (ktore boli stupidnym napadom) postavili jednotlive clenske krajiny a tym malym sa podarilo po case presvedcit velkych, ze kvoty su blbost.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat