Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jak někdo může žít s bohem?

Jak někdo může žít s tím že existuje bůh, klidně ať si tak žije ale nechápu jak někdo může tvrdit že je bůh a zároveň žít v pohodě, ještě spát v pohodě, kdyz si myslí že ani on sám není svým majetkem a všechno patří entitě zvané bůh, já bych nedokázal mít například lucidni sny kdybych si myslel že existuje bůh, to by snad ani nešlo, protože to jde ovládat jen když je sen můj a kdybych vešel o existenci boha tak by se asi hned rospadnul, protoŽe bych uvěřil že sen není můj.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Je potrebné si položiť otázku, či viem čo je to tá entita "boh". Boh je všade a pozerá sa na svet na…
Kilo.Viktor 20.06.2019 16:36
Kilo.Viktor
Cize boh je NSA/CIA? :) nový
Michal2 07.08.2019 11:32
Michal2
Boh je všade a pozerá sa na svet našima očami. Preto starí rodičia často hovorievali, nerob nič zlé,… nový
jezekhifi 08.09.2019 10:39
jezekhifi
Chvála bohu, že jsem polyateista. Je tolik bohů, ve které můžu nevěřit.. nový
ApoCalypse 07.08.2019 10:58
ApoCalypse
Ked sa rozpravas s bohom, je to motlitba, ked sa boh rozprava s tebou, je to paranoidna schizofrenia… nový
Michal2 07.08.2019 11:31
Michal2
az kym mi niekto nedokaze, ze existuje, zatial sa to nikomu nikdy za celu existenciu ludstva nepodar… nový
hynajs 07.08.2019 12:29
hynajs
Důkaz boží existence a nebe skrze Boylův zákon.… nový
Karel04 08.09.2019 22:37
Karel04
Zvlastni je, jak v boha nikdo neveri, ale kdyz je cloveku nejhur jak se k nemu kazdy modli .. nový
XoXoChanel 09.09.2019 14:42
XoXoChanel
To je ten ludsky alibizmus, ze v najhorisch situaciach chceme, aby to niekto vyriesil za nas. Bez oh… poslední
fleg 09.09.2019 16:13
fleg

Ked sa rozpravas s bohom, je to motlitba, ked sa boh rozprava s tebou, je to paranoidna schizofrenia :)
Ja to mam jednoduche, neverim, ze nejaky boh existuje, az kym mi niekto nedokaze, ze existuje, zatial sa to nikomu nikdy za celu existenciu ludstva nepodarilo... Inac, ked som cital ten nadpis, uz som si myslel, ze si ho niekto nastahoval do baraku :D

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru