Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem proč jsou všichni proti babisovi?

Co mají všichni proti babisovi? Neříkám že je to svatousek ale hrozba pro demokracii? Pro to tu máme jiné uskupení (například EU) a to tam ještě ty ovce s tou vlajkou mávají a mluví něco o demokracii =D

Předmět Autor Datum
Preco sa ho zastavas? Babis je mimo realitu, preco som popisal vo svojom vlakne. Babis je autokrat,…
fleg 13.06.2019 19:24
fleg
Jasný, chápu ale EU je mnohem větší hrozba než babis. nový
euisevil 13.06.2019 19:29
euisevil
Vaše minimálně páté téma jen tady na Debatách a zase jen nějaká nesmyslná tvrzení, argument žádný. S… nový
Kurt 13.06.2019 19:50
Kurt
Úhel pohledu, různí lidé to cítí různě. A jsou i tací, kteří ten spolek z brusele nemohou ani cítit… nový
L-Core 13.06.2019 19:55
L-Core
Všichni určitě proti Babišovi nejsou, když jeho strana vyhrála volby a v průzkumech má pořád 30%. V… nový
L-Core 13.06.2019 19:50
L-Core
IMHO proti panu Babišovi nejsou všichni, vždyť vyhrál svobodné volby. Ale jsou proti němu křiklouni,… nový
Yarda 13.06.2019 22:21
Yarda
Prosím, pomozte mi, paměť mi již neslouží, skleróza mne souží. V které demokratické zemi měli trestn… nový
hynajs 13.06.2019 22:46
hynajs
kolik vybavení nemocnic nebo škol by za dotaci mohlo být Nebo třeba, golfových palouků, cyklostezek… nový
M-Pol 14.06.2019 06:47
M-Pol
Protože u nás v politice chybí jakákoliv zodpovědnost, finanční i morální. Vrcholní politici by měli… poslední
Jan Fiala 14.06.2019 08:19
Jan Fiala

Preco sa ho zastavas? Babis je mimo realitu, preco som popisal vo svojom vlakne.
Babis je autokrat, to mu mozno prechadzalo cele roky vo vlastnom imperiu, ale Ceska republika nie je firma a uz vobec nie jeho firma.
Navyse Babis nema ani podla vysledkov volieb ani len naznak mandatu, aby sa mohol hrat na autokrata.
Pred cca hodinou bol na CT24 akysi senator...meno neviem, nepoznam ho. Z celeho jeho habkania som si zapamatal jedno...pirati su zli, lebo zaluju na Babisa a najhorsie je, ze Ceska republika teraz asi bude musiet vracat dotacie, cize pirati poskodili CR a je vlastne jedno ci to Babis dostal v rozpore so zakonom alebo nie, to sa vysetri doma a EU (ktora tie peniaze dala za urcitych podmienok) nema do toho co kecat.
Jdu blejt velebnosti, toto je presne priklad politika akeho neznasam. Cisty chuj.

Všichni určitě proti Babišovi nejsou, když jeho strana vyhrála volby a v průzkumech má pořád 30%.

Vezmi si klasický politický boj o voliče. Strany obvykle moc peněz nemají a s tím málem musí získat dostatek těch, kteří jim to hodí, aby se dostali na 4 roky ke korytům (vyvolení z oněch stran) a tak si zabezpečili velmi solidní přísun peněz a spoustu známostí, které se mohou v budoucnosti hodit.

A najednou je tu miliardář, který může rozhazovat mnohonásobně více. Tradiční strany - které se už také párkrát zkompromitovaly - cítí, že Babiše nepřetrumfnou penězi, tak se chytají všeho možného, aby tuhle "chybu v Matrixu" z politiky dostaly pryč. Jakýmkoliv způsobem, prostě ho jako soupeře nechtějí. Hledají a čekají na jeho "zvláštní kroky", přehmaty - ty nacházejí a tak je munice na světě.

Tím netvrdím, že je to dobře nebo špatně, že je Babiš lump nebo svatoušek, to si musí každý přebrat sám.

Navenek sice kritici Babiše poukazují na jeho zločiny, vnitřně ale jde o boj, být u lízu. Domnívám se, že kdyby se Babiš v politice neangažoval (opravdu nepochopím, proč se tam cpal, když je tak masivně za vodou), po nějakém čapím hnízdě neštěkne ani pes.

Prosím, pomozte mi, paměť mi již neslouží, skleróza mne souží.
V které demokratické zemi měli trestně stíhaného předsedu vlády (!), který den po skončení policejního vyšetřování mění ministra spravedlnosti k obrazu svému (!!).
Vzpomínám z doby vládnutí zlých tradičních stran na pana předsedu vlády Grosse, který musel skončit po aféře se strýcem Vikem, kdy nebyl schopen vysvětlit původ nějakého 1,2 milionu (tuším) na nákup bytu. Aféru řadily všechny TV mezi hlavní zprávy, byl smeten bez soudu - pro politiky v těch dobách totiž platila presumpce viny.
Už se mi nechce hledat, kvůli jaké prkotině (měřeno se soudruhem Babišem) skončil Topolánek (ODS pod jeho vedením tenkrát vyhrála volby s rekorními 35%) opět pod tlakem médií.

Nedovedu si představit, že by v době 1990-2014 ministr financí nebo předseda vlády použil dotaci (ať už kradenou či ne) na svůj majetek, notabene na obskurní Čapí hnízdo.
TV Nova by jako hlavní zprávu ukázala tento jídelní lístek

FCH%20menu%20nov%C3%A9%20LIhovar.pdf

s dojemným výpočtem, kolik vybavení nemocnic nebo škol by za dotaci mohlo být. Musel by se pakovat nejpozději ráno.

kolik vybavení nemocnic nebo škol by za dotaci mohlo být

Nebo třeba, golfových palouků, cyklostezek/1 000000 km, vel nes doupat, kotlíkové, solární energie.......... zkurvené dotace nevyužívá jen a jen Babiš, nýbrž kde kdo a to pod heslem -
Hloupej kdo dává, hloupější nebere.

Protože u nás v politice chybí jakákoliv zodpovědnost, finanční i morální.
Vrcholní politici by měli být morální vzor pro ostatní. To je ale v rozporu s tím, jak to u nás funguje.
Chceme silnou osobnost (ne nějakou loutku s falešnými brýlemi), morálně čistou, která bude navíc v první řadě hájit zájmy svého lidu. Kde brát?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru