Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem proč jsou všichni proti babisovi?

Co mají všichni proti babisovi? Neříkám že je to svatousek ale hrozba pro demokracii? Pro to tu máme jiné uskupení (například EU) a to tam ještě ty ovce s tou vlajkou mávají a mluví něco o demokracii =D

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Prosím, pomozte mi, paměť mi již neslouží, skleróza mne souží. V které demokratické zemi měli trestn…
hynajs 13.06.2019 22:46
hynajs
kolik vybavení nemocnic nebo škol by za dotaci mohlo být Nebo třeba, golfových palouků, cyklostezek… nový
M-Pol 14.06.2019 06:47
M-Pol
Protože u nás v politice chybí jakákoliv zodpovědnost, finanční i morální. Vrcholní politici by měli… poslední
Jan Fiala 14.06.2019 08:19
Jan Fiala

Prosím, pomozte mi, paměť mi již neslouží, skleróza mne souží.
V které demokratické zemi měli trestně stíhaného předsedu vlády (!), který den po skončení policejního vyšetřování mění ministra spravedlnosti k obrazu svému (!!).
Vzpomínám z doby vládnutí zlých tradičních stran na pana předsedu vlády Grosse, který musel skončit po aféře se strýcem Vikem, kdy nebyl schopen vysvětlit původ nějakého 1,2 milionu (tuším) na nákup bytu. Aféru řadily všechny TV mezi hlavní zprávy, byl smeten bez soudu - pro politiky v těch dobách totiž platila presumpce viny.
Už se mi nechce hledat, kvůli jaké prkotině (měřeno se soudruhem Babišem) skončil Topolánek (ODS pod jeho vedením tenkrát vyhrála volby s rekorními 35%) opět pod tlakem médií.

Nedovedu si představit, že by v době 1990-2014 ministr financí nebo předseda vlády použil dotaci (ať už kradenou či ne) na svůj majetek, notabene na obskurní Čapí hnízdo.
TV Nova by jako hlavní zprávu ukázala tento jídelní lístek

FCH%20menu%20nov%C3%A9%20LIhovar.pdf

s dojemným výpočtem, kolik vybavení nemocnic nebo škol by za dotaci mohlo být. Musel by se pakovat nejpozději ráno.

kolik vybavení nemocnic nebo škol by za dotaci mohlo být

Nebo třeba, golfových palouků, cyklostezek/1 000000 km, vel nes doupat, kotlíkové, solární energie.......... zkurvené dotace nevyužívá jen a jen Babiš, nýbrž kde kdo a to pod heslem -
Hloupej kdo dává, hloupější nebere.

Protože u nás v politice chybí jakákoliv zodpovědnost, finanční i morální.
Vrcholní politici by měli být morální vzor pro ostatní. To je ale v rozporu s tím, jak to u nás funguje.
Chceme silnou osobnost (ne nějakou loutku s falešnými brýlemi), morálně čistou, která bude navíc v první řadě hájit zájmy svého lidu. Kde brát?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru