Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Paradox Kriminality

Myslíte si ze je u nás v ČR hodně kriminálníků? Znáte osobně nějakého? Pokud ano pravděpodobně to kriminálník není, v zákoně se totiž píše ze pokud někdo učiní nelegální věc (například vražda) BUDE odsouzen v rozmezí 10 az 25 let (pouze příklad) odnětí svobody, pokud bude zločinec úspěšně odsouzen, znamená to ze se nedopustil žádného TČ jelikož dodržel to co se píše v zákoně, o kriminálníka by šlo az v případě když by se usvědčeni a odsouzení úspěšně vyhnul.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Snažil jsem se pochopit tok tvých myšlenek, ale skončil jsem tady: pokud bude zločinec úspěšně odso…
L-Core 12.06.2019 21:40
L-Core
Moj sused bol trebars veducim bandy co vrazdila kamionistov...vzdy slusne pozdravil, nikdy s nim neb…
fleg 13.06.2019 17:22
fleg
Zvysok tvojho textu su logicke blaboly ::) Reaguješ na mě?
L-Core 13.06.2019 17:41
L-Core
Sorry samozrejme, že nie:-) poslední
fleg-sk 16.06.2019 00:39
fleg-sk
Kriminálník je přece ten, kdo je odsousen a byl v base, tedy kriminále. Do té doby je jen prachspros…
Prasak 13.06.2019 20:08
Prasak
Do odsouzení je to sprostý podezřelý.
Kurt 13.06.2019 21:12
Kurt
Mi říkali, že do odsouzení jsem nevinný. :-) nový
IQ37 13.06.2019 21:32
IQ37
A tykali? (Inspektor Trachta a praktikant Hlaváček vyslýchají kloboučníka Oulíka.) Hlaváček: Kloubo… nový
Kurt 13.06.2019 21:49
Kurt

Snažil jsem se pochopit tok tvých myšlenek, ale skončil jsem tady:

pokud bude zločinec úspěšně odsouzen, znamená to ze se nedopustil žádného TČ

Jo, a myslím si, že je v ČR hodně kriminálníků a nějakého znám i osobně (toho, kdo seděl v kriminále).

Moj sused bol trebars veducim bandy co vrazdila kamionistov...vzdy slusne pozdravil, nikdy s nim nebol ziaden problem...a kamos z detstva tam bol tiez. Jeden sedi, druhy sa obesil v base.
Nejake dalsie otazky?
Zvysok tvojho textu su logicke blaboly, napr ak niekoho odsudia neviem ako si dosiel na to, ze uz nie je kriminalnikom. Ak je zlodej odsudeny, stale je zlodejom ak odsudia vraha, stale je vrahom.

A tykali?

(Inspektor Trachta a praktikant Hlaváček vyslýchají kloboučníka Oulíka.)
Hlaváček: Klouboučníku Oulíku, čím jste zabil továrníka Bierhanzla?
Trachta: Špatně, Hlaváčku! Klidně mu tykejte. Víte, koho máte před sebou? Sprostého vraha!
Oulík: No dovolte?!
Trachta: No, přinejmenším sprostého podezřelého.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru