Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Vždy když jsem tu klikl, tak jsem byl přihlášen. Myslíš tím to, že když jsi vlezl na stránku, tak t… nový
IQ37 22.05.2019 22:01
IQ37
Tak jsem po dlouhe době vlezl na debaty a mam tentýž problém. Ve firefoxu se neprihlasim (login+pasw… nový
Dwane Dibbley 21.06.2019 16:54
Dwane Dibbley
Když to zkusíš v nouzáku Firefoxu (Nápověda - Restartovat se zakázanými doplňky), tak ti to přihláše… nový
IQ37 21.06.2019 19:36
IQ37
Doplnky uz jsem zkousel a v privacy jsem se taky hrabal. Spis me udivuje, ze na poradne to funguje a… nový
Dwane Dibbley 21.06.2019 19:46
Dwane Dibbley
Oni to nějak kombinovali Poradna x Debaty. Zkoušel jsi smazat oboje cookies (poradna.net i debaty.ne… nový
IQ37 21.06.2019 19:52
IQ37
Tak jsem je smaznul oboje a snad uz to jde. nový
Dwane Dibbley 21.06.2019 20:09
Dwane Dibbley
Vždy jsi byl a budeš můj nepřítel. poslední
mif 21.06.2019 21:08
mif

Vždy když jsem tu klikl, tak jsem byl přihlášen.

Myslíš tím to, že když jsi vlezl na stránku, tak ti zůstalo přihlášení od minula? Tak to má fungovat a funguje (alespoň u mě). Takže ty máš spíše problém s těmi cookies opačný: něco ti je maže (anebo nepovoluješ jejich ukládání - třeba nastavením prohlížeče). Prozkoumej taky možnosti ikonky vlevo v adresním řádku.

Tak jsem po dlouhe době vlezl na debaty a mam tentýž problém. Ve firefoxu se neprihlasim (login+pasword sedi, normalne me to vrati na debaty, jako bych se prihlasil, ale jsem neprihlasen). Ted jsem to zkusil v IE a bez problemu. Na poradne ten problém nemam, mazal jsem susenky i tempy a nepomohlo to.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru