Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Uvedu na pravou míru. Začnu tím,že Alza slevnila poplatek za osobní odběr. Vysvětlení - 45.- platí t…
kozakl 01.12.2018 19:46
kozakl
Jak píšu výše - kupoval jsem tam nedávno a žádný poplatek nechtěli.
IQ37 01.12.2018 19:49
IQ37
Já se nehádám,ale reaguji na to,že to tak až s těmi 45ti korunami není jednoznačné. Stačí věnovat po…
kozakl 01.12.2018 19:52
kozakl
U CZC můžu platit na pobočce (jejich, nebo partnerské), hotově i kartou a žádný poplatek nevybírají.…
Prasak 01.12.2018 22:42
Prasak
Reklamu v TV má i TS Bohemia i CZC.cz i Mall.cz. Je vidět,že reklama na Alzu funguje a zaujme,když t…
kozakl 02.12.2018 09:41
kozakl
Ano, reklamu jsem taky zaregistroval a po zablokování zeleného vřískacího mimoně jsem do hosts dal n… nový
gilhad 28.04.2019 11:23
gilhad
Dnes jsem hodil očko na Alzu a ejhle! Žádný poplatek, ani při platbě na místě při odběru. Alzabot as… poslední
IQ37 28.04.2019 16:26
IQ37

Uvedu na pravou míru. Začnu tím,že Alza slevnila poplatek za osobní odběr. Vysvětlení - 45.- platí ten,kdo zboží zaplatí až při odběru. Ostatní (chytřejší),třeba já,zaplatí převodem z účtu a tím mají poplatek pouze 15.- Toto hodnotím jako naopak dobrý krok dobrého obchodníka. Někdo navrhne - neplatit předem,no i když zaplatím předem,tak mám stejná práva na vrácení peněz a zboží,jako ten co tam vystojí frontu a platí na místě,nebo u té bedny.

Ano, reklamu jsem taky zaregistroval a po zablokování zeleného vřískacího mimoně jsem do hosts dal natrvrdo IP adresu 0.0.0.0 pro doménu alza.cz - ovšem nevím, jestli přesně tohle byl jejich záměr a na jejich stránkách si to pochopitelně nepřečtu.

Ale od firmy, která si myslí, že zimní slunovrat je v létě a ještě to rozvěsí všude, bych stejně nic nekoupil (a taky jsem od ní nic nekoupil).

A pokud je tohle způsob, jakým podle nich má reklama fungovat a zaujmout, tak jsem dobře udělal.

Dnes jsem hodil očko na Alzu a ejhle! Žádný poplatek, ani při platbě na místě při odběru.
Alzabot asi našel tohle téma.

Tak oprava: Nakonec jsem zjistil, že Alza na tom je stejně, jako dříve.
Ona tam hraje taky roli cena kupovaného zboží. Nezjišťoval jsem, jak vysoko či nízko je to nastavené.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru