Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Ako si dnes mozete niekoho umyselne zrazit a nic sa vam nestane

Já nezpochybňuji tvoji touhu vyřadit z provozu dementy. Můj názor na tyto lidi je mnohem extrémnější než tvůj, já bych je nejraději vyřadil z celé populace nadobro, protože ostatním lidem mohou být nebezpeční přece nejen když sedí v autě ...

Mě se prostě jen příčí ta úvaha ve směru: V populaci existuje spousta dementů (zejména díky sociální politice státu a jeho snaze držet takováto individua v populaci ať to stojí, co to stojí), takže bysme měli začít plošně buzerovat všechny lidi...

Nebylo by elegentnější řešení někoho, kdo bezdůvodně agresivní jízdou způsobí dopravní nehodu prostě zavřít na 5-10 let do vězení ? (já osobně bych byl pro řešení ala soudce Dreadd, ale je mi jasné, že v tom jsem osamocený)
To by mělo dle mého:
1. mnohem větší dopad na snížení agresivity řidičů.
2. postihlo by to JEN A POUZE tyto pitomce a nikoho jiného z populace.

A abych odpověděl na tvoji otázku. Ano, věřím, že člověk uvedený ve tvém příkladu by mohl být schopen zajistit si průchod psychotesty (to totiž nemá nic společného s tím, zda je to magor, ale pouze s tím jak schopný je to magor) .

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat