Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tak mě dneska v Tesku okradli

Ja s tim nic delat nebudu, hodilo se mi tam jit, ze jsem byl u kamose, jinak to mam z ruky. Takze na to kaslu, beru to jako ponauceni, ze se priste mam Tesco marketu vyhnout obloukem.

Jinak teda nestava se mi to:
Iceland nikdy
Penny jsem uz dvakrat opravoval pokladni, ze mi vratila moc :-)
Lidl jsem tu prihodu psal, jinak taky nikdy, ale uz tam moc nelezu, kvalita potravin se mi zda spis pochybna
Globus moc nedokazu rict, protoze spis vyjimecne tam zajedu, ale problem nebyl
Kaufland to same, ja tam chodim vyjimecne, protoze ty potraviny jak Lidl nebo spis jeste pochybnejsi polsky
Terno COOP take nikdy problem, ale taky tam nechodim bezne, jenom kdyz jsem na chalupe

Dalsi pofiderni obchod je Billa, tam chodim kdyz specham, protoze kousek od baraku. Ale neokradaji na pokladne to ne, oni maji proste jine cenovky v kase a jine u zbozi, takze tam jenom zaskocim pro nejakou beznou vec, kde vim cenu. Jinak zbozi proste hned vratim, prave od Billy jsem vycepovanej si kontrolovat uctenku hned u pokladny, coz jsem ted uplne selhal.

Jo a Albert tam absolutne nesedi ceny u zbozi a na pokladne a navic jsem tam pokazdy snad narazil na chlazeny potraviny, ktery byly plesnivy, takze tam taky nelezu.

O tom, ze Tesco je pofiderni obchod a nemam tam lezt jsem vedel, dobre mi tak no.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat