Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vítěz prezidentských voleb 2018 ČR (Druhé kolo)

Myslím, že to zbytečně řešíš. To je to, z čeho tihle .... žijou a co jim dělá dobře. Stále mě dostává, jak si někdo může spojovat Zemana se slušností, to je spíše takový oxymóron. Co zkusit škatulkovat podle lží a pravd? Jelikož nezávislé průzkumy jasně dokázaly, že Zeman lhal při debatách mnohem častěji než Drahoš, jasně z toho plynem, že zvítězila lež. To je fakt, který nikdo nemůže zpochybnit. Dá se tedy předpokládat, že voliči Zemana jsou buďto neznalí, což je nemilé u přímé volby, nebo tito voliči věděli, že Zeman lže a bylo jim to fuk, což je spíš smutné, než cokoliv jiného. Dále můj čistě subjektivní pohled. Drahoš by pravděpodobně nebyl dobrý prezident. Zkušenosti ať vezme čert, ale očividně říkal hlavně to, co doufal, že se lidem bude zdát přijatelné. Zvolil si spíš cestu "nejsem jako Zeman" než nějakou svou cestu, ve které by ukázal, jak by mohl být dobrým a prospěšným prezidentem a získal tím více voličů. Jeho poslední minuta v debatě na ČT, to jsem tedy nepobral. Má skupiny poradců a přeci musel čekat, že takové "poslední slovo" přijde. Přesto všechno se musím vrátit ke své původní větě, že by nebyl pravděpodobně dobrým prezidentem. To je totiž čistý předpoklad, který jsem si vytvořil, jenže jsou zde i ta fakta. A hlavním faktem bylo, že Zeman nebyl dobrým prezidentem. Myslím, že to je ten hlavní důvod, proč mi (a mnohým dalším) nakonec stačil i takový polovičatý až špatný kandidát, jakým Drahoš byl. Naděje na možnou změnu nám každopádně pohasly a tak nyní nezbývá než přežít tu ostudu. Přeji všem pevné nervy :).

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat