Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vítěz prezidentských voleb 2018 ČR (Druhé kolo)

Čte někdo diskuze na novinkách, co se týká Zemana apod.? To je až neuvěřitelné, jak se tam někteří chovají. To jak brání Zemana? Jak neustále útočí tito lidé na ostatní? Jak za vším hledají antiZemanovské narážky? Je mi z takových lidí zle. Uznám, když mi někdo objektivně a rozumně vysvětlí, proč se mu ten který kandidát zdál dobrým kandidátem a proč ho volil. Tohle mi však připadá jako naprostá prasárna. Ti lidé si tam neváhají pomalu vyhrožovat vraždou. Kam se to sakra ubírá ta společnost. Chápu, že je to malý vzorek, ale to přeci není normální. Samozřejmě neříkám, že ostatní jsou svatí, ale zdá se mi z těch diskuzí, že ten mor jsou převážně voliči Zemana. Opět nepaušalizuju a věřím, že jsou i rozumní lidé, kteří budou volit Zemana. Ovšem už jen kvůli tomu, co vidím v těch diskuzích, tak půjdu hodit hlas Drahošovi, protože pokud dokáže nějaký člověk (Zeman), vyvolávat v lidech tak nechutné chování, není to z mého pohledu dobré pro společnost, natož aby nás někdo takový dále zastupoval.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat