Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Mě se líbí 4-6 (ty 35 či kolik roků staré díly). 1-3 ani 7 jsem neviděl. Jinak, doporučuji i "starw…
L-Core 16.12.2017 19:27
L-Core
- "pročesejte poušť!" - "palte, hováda!!" - "ne, pane, neviděl jsem jak si hrajete s panenkami" - "t…
touchwood 16.12.2017 20:38
touchwood
Jj. Dabing s "hovádama" nemá chybu. A Kylo Ren je fakt kokot (předčí ho snad jen JarJar /v kokotství… nový
mif 17.12.2017 16:42
mif
Prave som prisiel z kina a... Dobra sprava je, ze Forda uz neozivovalii, pretoze v predchadzajucej c… nový
fleg 17.12.2017 21:08
fleg
Zatím čekám, až se trochu vyprázdní sály od neomalenců s popcornem a kolou. Epizoda VII byla velmi… nový
Moas 18.12.2017 06:44
Moas
Jo poslední třetina ke skvělá, jen ty první dvě jsou fakt o ničem. nový
Al Capone 18.12.2017 12:14
Al Capone
po své návštěvě kina do kanclu a zařval.... Dobrá informace pro ty, co to ještě neviděli. Aspoň na… nový
L-Core 18.12.2017 14:16
L-Core
Tak je to dva roky stary film... nový
Al Capone 18.12.2017 15:28
Al Capone
Předpokládám, že toto je vlákno pro Star Wars fanošuky, kteří již všechno viděli. Navíc je to snad v… nový
Moas 19.12.2017 13:51
Moas
Já to zas tak nežeru ;-) (…ale někdo třeba jo) nový
L-Core 19.12.2017 16:59
L-Core
Kdo to žere, ten už to viděl, toho spoiler tady nepřekvapí. nový
Prasak 19.12.2017 18:16
Prasak
Pokud je možné inkirminovaná dvě slova označit jako spoiler, tak to prosím udělej, já už nemůžu. Pro… nový
Moas 19.12.2017 21:11
Moas
hotovo nový
L-Core 19.12.2017 22:18
L-Core
Nic v zlom hosi, ale vy si tu cenzutrujete navzajom jednu informaciu a ze som ju ja spomenul uz vyss… nový
fleg 20.12.2017 09:12
fleg
Ty jsi tu kápo, ty tu můžeš cokoliv ;) nový
Moas 20.12.2017 12:24
Moas
Ja mam skor pocit, ze ma tu maju vsetci na haku;o). nový
fleg 20.12.2017 14:11
fleg
SOLO prej v tom filmu umře!!!! :-D nový
MadMike 20.12.2017 12:21
MadMike
V Last Jedi urcite nie...tam umre niekto iny. Nakoniec ako v kazdej casti. nový
fleg 20.12.2017 14:14
fleg
Jsem chtěl jen zatrollit, myslel jsem si, že "kluci" si tu zcenzurovali tuto infomaci, tak jsem chtě… nový
MadMike 21.12.2017 08:23
MadMike
Tož, právě jsem se vrátil z Hradu (teda z kina :-)). Pánové a dámy, skvělé! Směle přirovnám k mé nej… nový
mif 20.12.2017 20:11
mif
Taky si myslim, ze je to skvely film, hlavne Kylo Ren je prvotridne napsana postava. nový
Al Capone 21.12.2017 16:00
Al Capone
Kylo byl v minulém díle spíš takový nechtěný produkt (parodie na Darth Vadera). Měním názor - po zhl… nový
mif 21.12.2017 16:10
mif
No to koukám. Na Kylo Rena jsem měl po Epizodě VII jasný názor - nejhorší (ve smyslu uvěřitelnosti)… nový
Moas 22.12.2017 06:32
Moas
Prvotriedne urcie nie, ake oproti minulému dielu to uz naozaj nie je parodia DV. Postavu o dosť vyle… nový
fleg 22.12.2017 07:50
fleg
To srovnani s Vaderem je taky uplne mimo. Kdyz srovnani tak s Anakinem. nový
Al Capone 22.12.2017 12:16
Al Capone
Ee. To už nebyl Anakin, alébrž Vader (po přísaze Palpatinovi ve trojce). nový
mif 22.12.2017 12:43
mif
Napsal jsem to dobre, opravdu spise srovnani s Anakinem nez Vaderem. Anakin ve druhem dilu taky prok… nový
Al Capone 22.12.2017 13:15
Al Capone
Viděl jsem to před pár dny. Skalní fanda nejsem, ale všechny díly jsem viděl a třeba rogue one mi př… nový
Araneus84 02.01.2018 15:24
Araneus84
Já zas nedokážu pochopit takovou kritiku. Za mě jedno z nej SW. nový
Al Capone 02.01.2018 16:51
Al Capone
Asi nejvýstižnější recenze... https://www.youtube.com/watch?v=h2NuOZIT2aE&feature=player_embedded nový
Araneus84 02.01.2018 18:12
Araneus84
Nejen Vůdce, ale ani Ondřej Neff nebyl nadšený. http://neviditelnypes.lidovky.cz/best-of-hyena-film-… nový
karel 02.01.2018 18:27
karel
a pár komentářů z yt: Return of the Jedi - Luke: My father, the living incarnation of the Darkside… nový
Araneus84 02.01.2018 18:39
Araneus84
Ty si vážně myslíš, že lidi se nemění? To jako měl být Luke pořád stejná postava jako před 30ti lety… nový
Al Capone 02.01.2018 19:16
Al Capone
Ale lidi ví, co chtějí. Chtějí svět Starwars. Takový jaký je, tedy spíš takový jaký byl. To ale nez… nový
Araneus84 02.01.2018 20:34
Araneus84
Jake hovadiny? nový
Al Capone 03.01.2018 00:42
Al Capone
Napsal jsem toho hodně do spoileru, ale tak dobře. Odpověz mi prosím na jeden jediný konkrétní dotaz… nový
Araneus84 03.01.2018 16:27
Araneus84
Odpovim jinak, proc tohle resis? Resil jsi to i u stare trilogie? nový
Al Capone 03.01.2018 16:55
Al Capone
"Stará trilogie" jak ji nazýváš vytvořila svět a nastavila pro něj pravidla. Pokud natáčíš pokračová… nový
Araneus84 03.01.2018 17:11
Araneus84
A podle me jen resis nepodstatne veci... Spousta lidi zapomina co vlastne SW jsou. poslední
Al Capone 03.01.2018 19:31
Al Capone
No a ještě bych si tipnul co bude v 9tce. Schválně jak daleko budu od pravdy. Rey vytrénuje za 1-2 t… nový
Araneus84 02.01.2018 18:47
Araneus84

Prave som prisiel z kina a...
Dobra sprava je, ze Forda uz neozivovalii, pretoze v predchadzajucej casti umieral uplne zbytocne, uz tam nemal vobec hrat, jeho akcne sceny boli smiesno trapne...proste uz na to fyzicky nema.
Ja neviem, tieto nove casti mi pridu na jedno kopyto a su tam take lacne vtipy, diallogy a gesta. Niektore vety som aj ja so svojou chabou anglictinou vedel povedat cele dopredu. Navyse to bolo dost dlhe na moj vkus.
Ono to bude asi tym, ze som na SW vyrastal a vtedy to malo pre mna inu silu ako teraz.
Ale jo da sa inak, zapletka bola logicka, ziadne cary-mary sa nediali a nechali si priestor na dalsie pokracovanie.
A uz si zacinam pomaly zvykat aj na toho cernocha, este 1-2 casti a bude mi sympaticky;o).

Zatím čekám, až se trochu vyprázdní sály od neomalenců s popcornem a kolou.

Epizoda VII byla velmi sterilní, prakticky bez silného momentu, který by mi utkvěl. Částečně ovšem i díky tomu, že debil kolega v práci vtrhnul druhý den po své návštěvě kina do kanclu a zařval

"Solo zdechnul".

Kokot.

Oproti tomu se mi celkem líbil Rogue One, hlavně tedy na závěrečnou půlhodinu jsem civěl s otevřenou hubou. Zdá se, že Epizoda VIII by mohla být o něco lepší, než Epizoda VII. Těším se.

přidán spoiler (L-Core)

Předpokládám, že toto je vlákno pro Star Wars fanošuky, kteří již všechno viděli. Navíc je to snad v každém článku o Star Wars a zrození nové serie J. J. Abramsem roky zpátky.
Prostě je to asi tak stejný spoiler jako fakt, že Darth Vader je otcem Luka Skywalkera. :)

No to koukám. Na Kylo Rena jsem měl po Epizodě VII jasný názor - nejhorší (ve smyslu uvěřitelnosti) postava celého filmu, tvářil se jak matfyzák, co nechápe integrace.
Doufám, že to vydrží v kinech aspoň do začátku února, kdy přestanou lidi srát povánočními akcemi.

Viděl jsem to před pár dny.
Skalní fanda nejsem, ale všechny díly jsem viděl a třeba rogue one mi přišel celkem super.
Tohle bylo jedním slovem obrovské zklamání. Prostě nedokážu pochopit, jak o tomto může někdo říci, že to byl dobrý film...

Za mě osobně je už naprosto tragický samotný výběr herců a celý scénář.
Každá postava v tomto filmu je nesympatická tak, že si říkáte, že by bylo fajn, kdyby ji zabili. Možná v výjimkou Daisy Ridley, která zřemě dostala angažmá osvědčeným způsobem ala Harvey Weinstein, čímž je zaručeno minimálně to, že bude hezká i když hrát neumí.


Mark Hamill se změnil v ufňukánka. Kylo Ren se změnil v ufňukánka, navíc má vzhled, že se každou chvíli rozbrečí.
Důchodci ve vedení rebelů, kteří vypadají, že každou chvíli vydechnou naposledy. Např. generál Tarkin z SW 4 byl absolutně něco jiného a zahrál svou roli na jedničku oproti této bídě.
Nesympatický černoch a nesympatická tlustá asiatka.
Klíčník z Matrixu tomu nasadil korunu.
Vyloženě jsem si v půlce filmu přál, aby ty rebely rozstříleli na s*ačky, naštěstí jich přežilo jen zhruba 10. Zřejmě celá armáda pro finální bitvu v posledním díle ...

Úvodní scéna s jednou stíhačkou, která fakticky sama zruší nejobávanější juggernaut v galaxii... Pak tam teda "pro forma" poslali zdechnout pár set rebelů. Proč nemohli prohodit sestry těch asiatek a tu hnusnější dát do toho bombardéru ? I pak by bylo americky vyvážené (tj. v každém americkém filmu vždy musí být zastoupen minimálně: 1 černoch, který nesmí umřít, asiat, žena, tlusťoch)

Nedokáži pochopit, jak někdo může takto domrvit film.

a pár komentářů z yt:

Return of the Jedi - Luke: My father, the living incarnation of the Darkside still has light in him, can be redeemed
The Last Jedi - Luke:

F*** this kid he has some traces of the darkside in him, kill him

You know that when Luke Skywalker himself don't like the Luke Skywalker of the film you are completely getting it wrong

Ale lidi ví, co chtějí. Chtějí svět Starwars. Takový jaký je, tedy spíš takový jaký byl.

To ale neznamená, že je pouze třeba "přetočit" starou epizodu a ušetřit tak na kvalitním scénáristovi (ep. VII) nebo to celé posr***t epizodou VIII, která je doslova složena je z vykradených scén z jiných filmů a staví svět SW na hlavu.

Při epickém 18 hodinovém utíkání rebelů se mi okamžitě vybavila epizoda southparku, kde Cartmem ujíždí policejnímu komandu na tříkolce.
Navíc jak jsem pochopil, tak jdou nepřátelské lodě likvidovat tak, že se proti nim rozjedu lodí s hyperpohonem. Proč to jako teda neudělali úplně stejně s těma ostatníma svýma loděma namísto aby je nechali jen tak odstřelit ? Proč to ta modrovlasá stařena nenapálila do toho křížníku hned jak zbyla sama na palubě ?
Matrixový klíčník vyčetl z vnitřností jaké ryby, že rebelové uniknou v záchranných modulech, když to nevěděli ani ti, co pro něj šli ?

Ano, ve světe starwars nefunguje vše dle přírodních zákonů (také pomíjím shazování bomb ve vesmíru a výbuchy, budiž. Prostě jiný vesmír, jiná galaxie)a pomíjím i to, že ve vesmírných lodí se bomby z bombardérů shazují zhruba stejným způsobem jako v době krátce po vynálezu letadla, tedy víceméně ručně...). Ale do očí bijící nelogické HOVADINY člověk s alespoň průměrným iq schopen skousnout prostě není a celý film to degraduje někam do kategorie céčkových filmů, co se dávají v televizi po půlnoci, protože na ně stejně nikdo nekouká.

Mimochodem ep. VII nebyla sice nic extra ale pořád ušla.

A jak jsem napsal výše Rogue one je rovněž ze světa starwars a není to shit, ale super film. Proč ? Protože je ze světa starwars a není to jen kopie starého dílu.

Napsal jsem toho hodně do spoileru, ale tak dobře. Odpověz mi prosím na jeden jediný konkrétní dotaz:

Když jde lodí, která vstoupí do hyperprostoru, fakticky zničit jakákoli jiná loď, proč nějaký pitomec vymýšlí juggernauta ? Proč vytváří bombardéry a všemožné typy zjevně zbytečných lodí ? Stačilo by konstruovat lodě pro vstup do hyperprostoru (což je ve světě SW zjevně jakákoli loď s výjimkou x-wingu a T-fighteru) osekané o všechny zbraně a další blbosti. Mohl by si tam sednout jeden pilot a co jedna takováhla lodička, to zničená loď impéria.
Nemluvě o tom, kdyby se někomu náhodou ve světe starwars podařilo vynalézt autopilota nebo ho napadla kacířská myšlenka umístit jako pilota droida. Hvězda smrti hadr.

"Stará trilogie" jak ji nazýváš vytvořila svět a nastavila pro něj pravidla. Pokud natáčíš pokračování zasazené údajně do daného světa tak ať chceš nebo ne, musíš respektovat jeho reálie.
Jak by ses tvářil na to, kdyby se v novém pokračování supermana superman stával vlivem kryptonitu ještě silnější ? Nebo kdyby v pánovi prstenů hobiti začali kouzlit ?

Kdyby byl příběh boží, herci skvělí, akce střídala akci, asi bys to se skřípěním zubů "nějak" přešel.
Takhle je to jen jeden z dalších hřebíčků do rakve. Ale dle tvé odpovědi soudím, že i kdyby vzali nějaký díl mexické telenovely, úvodní znělku udělali ve formě letícího písma a doplnili tam pár replik: "síla tě provázej" budeš z toho na větvi úplně stejně...

Celý film na mě působí jako jeden velký kameňák.
Někdo si večer sedl ke stolu, psal si rádobyvtipné scénky, které ho napadly. Ráno to dal scénáristovi a řekl mu: Ňák to pospojuj do jednoho filmu. To bude tak vtipný a tak boží....

No a ještě bych si tipnul co bude v 9tce. Schválně jak daleko budu od pravdy.
Rey vytrénuje za 1-2 týdny armádu Jediů z těch kluků ze stájí. Vyfasují světelné meče a vzhledem k tomu, že Jediové můžou jen tak lítat vesmírem, tak ani nepotřebují ty stíhačky, které stejně nemají a bude to epická bitva světelných mečů proti tě třem lodím impéria, protože víc jich zřejmě impérium asi taky nemá. Když budou Jediové unavení, tak jednoduše chvíli poletí před těma loděma, jejichž výkon je omezen na nejrychlejší objekt letící před nima.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru