Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Prasacke kombinace jidel

Ahoj, zajimalo by me, co povazujete za nejvic hnusny kombinace jidel? Hodne kontroverzni je treba pizza s ananasem, jaky na ni mate nazor? Me osobne se treba dela spatne z predstavy, ze bych mel mit na rohliku pod Nutellou jeste maslo, ale urcite se najde nekdo, kdo to tak ji.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Rýže s kakaem,šodo s kolínkama
radyvpc 06.08.2017 20:27
radyvpc
Náhodou, takový rýžový nákyp s broskvemi a kakaem je docela mňamka. :-p(smajlík olizující se až za u…
Zdenál 10.08.2017 19:35
Zdenál
Rýžový nákyp, žemlovka. Trauma mého dětství. Jo, sorry - ještě mléčná polévka. V této galaxii neexis… nový
mif 13.08.2017 14:11
mif
Rýžový nákyp se sněhem z bílků bylo čistokrevné zlo. Žemlovku mám naopak rád. A mléčná polévka, ješt… nový
L-Core 13.08.2017 20:10
L-Core
S fazolkama to muselo být utrpení. Já ten potrat pamatuju s nějakýma bílýma slizkýma nokama tvarem i… nový
mif 13.08.2017 20:37
mif
Ve školce jistota, taždotýdenní repete… Ještě si vzpomínám z lázní (naši mě posílali na prázdniny do… nový
L-Core 13.08.2017 21:22
L-Core
Jo, kvasnicová pomazánka! Na vojně jsme měli na jídelníčku na výběr k objednání ze dvou jídel. Pamat… nový
Prasak 13.08.2017 23:41
Prasak
Na vojně nám kvasnice mixovali i do vaječnice. Chudáci basmani - ti pak deratizovali záchody... nový
mif 14.08.2017 18:27
mif
Možnost volby ze tří jídel (hluboko za komunistů) jsem měl jako špagát jen v měsíčním přijímači v Lo… nový
L-Core 14.08.2017 20:57
L-Core
V Mikulově vařili vcelku obstojně, ale po přesunu do Vyškova jsem rychle poznal, proč se jídelně muž… poslední
Prasak 14.08.2017 23:46
Prasak

Možnost volby ze tří jídel (hluboko za komunistů) jsem měl jako špagát jen v měsíčním přijímači v Lounech. Ve Stříbře jsme jedli normálně s bigošema, jídlo strašné! V Boru u Tachova, kde jsem byl nejdéle, jsme měli v bigošácké jídelně svůj extra koutek. Jídlo sice stejné jako manšaft, ale vařili tam opravdu dobře, na úrovní meníček dnes v hospodách.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru