Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Křižovatky, doprava, provoz...

Já trochu podobně. V jednadvaceti řidičák "udělaný" napůl v okresním městě a napůl po různých okreskách, podle toho kam instruktor potřeboval odvézt (při povinných hodinách s přívěsným vozíkem jsem mu vezl domů pračku a ještě ten pacholek nabral cestou známýho policajta, abych to měl veselejší). A to jsem přitom furt slyšel: "Všichni už to uměj...." (později jsem se dozvěděl, že to cpal každému). Dva roky jsem pak nejezdil, pak jsem si koupil první "plečku" a hurá do Prahy, protože jsem tam tehdy pracoval a přechodně bydlel.

No a teď zrovna nedávno jsem četl diskuzi na Paragraphosu, bavil se tam kdosi, kdo žije v Německu s někým, kdo asi u nás pracuje v autoškole. A nestačil jsem valit oči. Že u nás stojí autoškoly proti Německu za vyliž (no možná stojí.... ale ten důvod..), protože se vůbec nejezdí po státních silnicích a už vůbec ne po dálnici (v Německu jsou nějaké hodiny na dálnici povinné). Že prý protože lidi ty auta nezvládají, tak je instruktoři nechávají na pohodu jezdit po městě, kde mohou jet těch 30-50 a to je lehké.
Na pohodu, po městě! Já nevím, já měl teda pohodu na těch státovkách. :-)
Ale to už je OT...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat