Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Jedou dneska do kopce? nový
Zarniwúp 06.07.2017 15:59
Zarniwúp
Ne, až v sobotu. A peklo bude až v neděli, cítím ze strany pořadatelů "pardon" pro sprintery při dod… nový
L-Core 06.07.2017 16:37
L-Core
A, v neděli je Grand Colombier, tak to budu koukat. nový
Zarniwúp 06.07.2017 16:45
Zarniwúp
Tak jako dnes fajn, pokud tedy vynechám ten držkopád Porte/Martin, to bylo hodně hnusný. Co by jim p… nový
Zarniwúp 09.07.2017 19:21
Zarniwúp
Ono těch zásadních pádů bylo dnes více, G.Thomas, R.Majka.. S tou solidaritou, nevím. Když Contador… nový
L-Core 09.07.2017 19:36
L-Core
Já to viděl až od chvíle, kdy končili výjezd na Colombier, dřív jsem se k tomu nedostal. Ten Porteho… nový
Zarniwúp 09.07.2017 20:13
Zarniwúp
Tour ide podla mna do sraciek. Zhrnme si dalsiu paradicku, ktoru dokazali rozhodcovia s UCI vyproduk… nový
fleg 15.07.2017 07:49
fleg
Pojď koukat, třeba to dneska rozčísne Štybar... :-) nový
Zarniwúp 15.07.2017 12:11
Zarniwúp
Začal asi moc brzo. Pokud tedy neplnil nějaké pokyny ze stáje. Není mi jasné, proč se vzadu zapomně… nový
L-Core 15.07.2017 18:05
L-Core
Já bych řekl, že to ztratil (Štybar) v té pravé cca 550 metrů před cílem. V podstatě to tam projel "… nový
Zarniwúp 15.07.2017 19:50
Zarniwúp
Já spíš myslím, že pracoval pro Dana Martina. Když chci vyhrát etapu v hromadném dojezdu, nebudu sna… nový
L-Core 16.07.2017 11:00
L-Core
Jo, bylo by to pro Sagana. No jo, je tam deset-patnáct lidí, kteří se cítí na vítězství v etapě. Ne… nový
Zarniwúp 16.07.2017 11:43
Zarniwúp
Podle mě je celá TdF postavená na kontroverzi. Už hezkých pár let. Bardet, Sagan, loni se kdosi vezl… nový
Moas 17.07.2017 14:23
Moas
No, s většinou nesouhlasím :) S motorkou, nevím. Ale myslím na Giru se Nibali držel auta do kopce a… nový
L-Core 18.07.2017 15:31
L-Core
Tak co, byl to od Landy se Sky domluvený pokus o double, nebo to mělo jen znamenat: "kdybych chtěl..… nový
Zarniwúp 20.07.2017 18:49
Zarniwúp
Já bych to viděl na to "kdybych chtěl" Přijde mi že je na tom líp než Froome, celou cestu ho tahá,… nový
rokator 21.07.2017 07:57
rokator
Já myslím, že to bylo domluvené. Nakonec, Landa je zaměstnán jako domestik - sice se mu to vnitřně l… nový
L-Core 21.07.2017 10:54
L-Core
Na druhé straně, přesně tohle dělal Froome Wigginsovi. A ten dokonce jednu etapu s dojezdem na kopci… nový
L-Core 21.07.2017 10:57
L-Core
No bylo to hezký. Těch pár minut vypadal Froome jako nahý, jak Landa přidal, zdálo se, že se to Sky… nový
Zarniwúp 21.07.2017 12:11
Zarniwúp
Jo, loni tam měl mít Tinkoff ještě aspoň dva v tom úniku (jako že takový v týmu vůbec neměl). To vir… nový
Zarniwúp 21.07.2017 12:15
Zarniwúp
Já myslel něco jiného, po když Kreuziger, Contador + další ze SAXO, Sagan (Canondale) a CAV na terez… nový
L-Core 21.07.2017 12:34
L-Core
Ještě lepší a v češtině: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10596032476-tour-de-france-2013/21347… nový
L-Core 21.07.2017 12:41
L-Core
Jo tohle. :-) Jedou tam jak draci. nový
Zarniwúp 21.07.2017 16:25
Zarniwúp
No, ta časovka, to bylo něco ]:) Zajímalo by mě, o kolik skutečně (desetiny?) vede Bardet nad Lando… nový
L-Core 22.07.2017 18:57
L-Core
Froome potvrdil, to se musí uznat. Kdyby se poslední etapa nejela jako výlet, mohlo by se ještě Sky… nový
Zarniwúp 22.07.2017 20:40
Zarniwúp
Další ročník je tu. Loňský rozhovor Frooma s vítězem bodovačky na Elysejských polích : https://www.… nový
L-Core 07.07.2018 08:36
L-Core
Premyslam, ci to ma zmysel este sledovat. Okrem teatralneho vyhodenia Sagana ma nastvali teraz (este… nový
fleg 07.07.2018 10:57
fleg
Kašli na Frooma ;-) Podívej se na norské lyžaře/biatlonisty, astma je prostě nemoc sportovců. Já ta… nový
L-Core 07.07.2018 16:31
L-Core
Samozrejme, ze vyletis, pretoze si nim umelo zvysis docasne kapacitu pluc. Vacsie pluca, viac kyslik… nový
fleg 08.07.2018 10:13
fleg
No vida, mám radost :) Škoda, že je hned zítra TTT, Sagan o žluťáka asi přijde. poslední
L-Core 08.07.2018 19:44
L-Core

Tak jako dnes fajn, pokud tedy vynechám ten držkopád Porte/Martin, to bylo hodně hnusný.
Co by jim prospělo, aby si obecně přestali hrát na tu falešnou solidaritu (Aru - Froome, náznak úniku, který teda nikdo nepodpoří, protože se to nedělá). Vždyť to snad není v žádným jiným sportu...

Já to viděl až od chvíle, kdy končili výjezd na Colombier, dřív jsem se k tomu nedostal. Ten Porteho pád ale vypadal opravdu špatně.
Mně ta nepsaná solidarita přijde až nepatřičná, defekty k tomu přece patří. Pochopím, když nepotáhne někdo, kdo má vzadu lídra svého týmu a jel by tak proti němu, například. Tým je ok. Ale z jakého důvodu má při defektu "ochranu" žlutej dres...
Uran jel konec s rozbitou přehazovačkou, bylo až komický, jak se tam zubil na těžkej převod do toho stoupání, ale že by na něj čekali, až mu to opraví?
Pro mě je to prostě divný. Jak když si za druhý světový ze začátku piloti z leteckýho průzkumu stěžovali, že na ně nepřítel střílí. :-)

Tour ide podla mna do sraciek.
Zhrnme si dalsiu paradicku, ktoru dokazali rozhodcovia s UCI vyprodukovat.
- Bardet vyhrava etapu, frantici su vo vytrzeni
- Uran a Bennet dostavaju 20s trest za prevzatie flase v pred cielom
- Bardet trest nedostane aj ked je preukazane, ze si flasu prevzal tiez
- sef rozhodcov toto obhajuje s tym, ze nie je preukazene, ze sa z flase napil....wtf:-[
- UCI z toho vykorculuje tak, ze zrusi 20s tresty vsetkym, pretoze ak by ho dostal aj Bardet nevyhral by etapu

Zaujimava spravodlicost. Rozhodcovia sa rozhodnu udelit trest na zaklade sice blbeho, ale platneho pravidla a ked sa im preukaze chyba a mali by potrestat dalsieho cyklistu, ktory je mimochodom domaci a mimochodom vyhral etapu a mimochodom by trestom prisiel o tuto vyhru tak pride vsemocna UCI a ich rozhodnutie zrusi.
Kde bola UCI, ked sa v analyzach ukazalo, ze frantik v sprinte zablokoval a ohrozil Bouhanniho, ktory skoro spadol, ze Cav padal sam a laktom sa ho Sagan ani nedotkol?
Tohtorocnu tour uz nepozeram a silne premyslam, ci este volakedy budem, zacina tam byt tych preslapov akosi moc.

Podle mě je celá TdF postavená na kontroverzi. Už hezkých pár let.
Bardet, Sagan, loni se kdosi vezl za motorkou (Quintana?), Armstrong story,...

V dnešní době se to už na krásné scenérie utáhnout nedá a na upocené chlapy se srandovními stehny nalákáš jen 4 procenta populace. Je potřeba vytvořit něco navíc. Dát tomu image divočiny. Jinak by se na ty farmaceutické veletrhy na dvou kolech nedíval už vůbec nikdo.

No, s většinou nesouhlasím :)

S motorkou, nevím. Ale myslím na Giru se Nibali držel auta do kopce a za to ho vyrazili.
Askorát douhlsím s tím, že Frantíci se snaží, aby to bylo šité na miru Frantíkům. Bardeta, na rozdíl od Voeckela, moc nemusím..

L.A. považuji za pana cyklistu, navzdory ASO & spol. Svůj názor nikomu nevnucuji.

Já myslím, že to bylo domluvené. Nakonec, Landa je zaměstnán jako domestik - sice se mu to vnitřně líbit nemusí, ale jako profesionál snad bude poslouchat.. Kdyby při nástupu před tím minisjezdem 2,5 km před cílem Urana a Bardeta utrhl, mohl ve spolupráci s Landou najet klidně 15-20 vteřin. Když to nevyšlo, Landa se na to vykašlal a dojel až za nimi..

Podle mě je už hotovo. V peletonu není nikdo jako Sagan, který by dneska dokázal zopakovat ten loňský únik (nebo když Saxo+Sagan urvali Frooma někdy před 4? lety) - a to by ještě muselo přát počasí, foukat z boku. Zůstává jen souboj o druhý flek mezi těmi dvěma, zbytek je asi out.

No bylo to hezký. Těch pár minut vypadal Froome jako nahý, jak Landa přidal, zdálo se, že se to Sky úplně rozsypalo. Mně to skutečně přišlo spíš jako krátké "kdybych chtěl" s tím, aby to "neposral" Froomovi totálně. Po tom krátkém klesání mi Landa nepřišel unavený, on tam na Frooma + spol. zase prostě počkal... Froome bude vědět, jak na tom oba v té chvíli byli a o to zřejmě šlo.

No, ta časovka, to bylo něco ]:)

Zajímalo by mě, o kolik skutečně (desetiny?) vede Bardet nad Landou… ta časomíra, co běžela v TV, to byl otřes (už i v Düsseldofu). A mezičasy a průběžné výsledky na letour.fr během etapy, to je druhá katastrofa.

Bučení frantíků na Frooma a Landu, to je na úrovni fanoušků nejmenovaných českých fotbalových prvoligových (či na jednu sezónu druholigového) týmů, nic nečekaného. Loni nebo předloni dokonce nějaký hrdina polil Cava močkou.

A když se vrátím k prvnímu svému postu,

Jsem zvědav.
Na naše, Frooma, Sagana, indiána, na mnoho dalších.
Na dnešní časovku (Martin?).

tak vlastně zabodoval jen Froome. A velmi příjemně mě nenápadnou jízdou překvapil Uran a svými výkony Barguil.

Nezbývá, než se těšit na Vueltu, viz http://sport.idnes.cz/froome-dumoulin-souboj-sampionu-do9-/cyklistika.aspx?c=A170722_011513_cyklistika_tm2

Premyslam, ci to ma zmysel este sledovat. Okrem teatralneho vyhodenia Sagana ma nastvali teraz (este viac) s tym Froomom. Organizatori tour povedali, ze ak Froome nebude vyrieseny tak ho nepustia na start a voila...do 24h UCI vydala rozhodnutia, ze Froome je cisty.
Nech idu do prdele s tou politikou,najprv skoro rok nic nerobia a potom expresne rychlo povedia, ze sa vlastne nic nestalo.
Nehovoriac o tom, ze ak niekto tvrdi, ze astmatik moze byt spickovy sportovec tak ten nech si robi prcu z plasteliny a nie zo mna. Syaci vediet, co astma je, ako sa snou zije, co robi lieky na astmu a kazdemu je jasne, ze je to doping.
Keby zazracne ochorel na astmu Sagan a robil by to co Froome vyhraval by este dalsich 20 rokov.
Jdu blejt velebnosti.

Kašli na Frooma ;-)
Podívej se na norské lyžaře/biatlonisty, astma je prostě nemoc sportovců.

Já tak kritický k dopingu (obzvláště tomu domělému) nejsem. Ale vůbec se v tom neorientuji, nedokážu posoudit, zda když si kvůli kašli nakapeš Ipecarin, vyletíš pak na Mt. Ventoux jak raketa…

Dnes typická sprinterská etapa a takové záseky mezi jezdci na GC ::) Překvapil indián, měnit kolo 200 metrů před značkou "3km", kteréžto dosažení by mu zabezpečilo čas vítěze, to byl kvalitní výpadek.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru