Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Škola - Průměr známek?

Ani učitelka si nemůže dělat, co ji napadne...
Poslyš, buď tě čeština baví (normálně bys z ní měl nejhůř dvojku) a učitelka tvé znalosti hodnotí nespravedlivě - v tom případě je namístě si stěžovat. Anebo toho zase tak moc neumíš a navíc jsi drzý - potom se není čemu divit. Ale propadnout tě s výslednou čtyřkou nemůže nechat, to zase ne.

Jinak i já jsem se během studií (středoškolských i vysokoškolských) setkala s různými typy učitelů + sama jsem též vzděláním učitelka, takže vím, že někteří moji kolegové by toto povolání jednoduše dělat neměli. Podle toho, co popisuješ, má paní učitelka zjevně "nějaké problémy"; viz to podivné zdravení. Ovšem neumím si představit, jak žák/student, který dobře ovládá určitý předmět, může mít průměr 3,5. Jestliže vím, že víceméně splňuji požadavky, které jsou kladeny na znalosti pro daný ročník (rozumím probírané látce), a vyučující mě hodnotí nespravedlivě, nemeškám a řeším to u ředitele. Objektivní pravda se prokáže při nezávislém přezkoušení. Tak v čem je problém?

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat