Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Obohacovači obohatili Berlín

Keby si sa pozrel otazku polozil povodne Vitas. Z jeho otazky som pochopil, ze sa pyta to iste, co tam citim ja.
Naturalizovany Kanadan zautoci s vykrikom Alah Akbar a noviny namiesto toho, aby napisali "normalne" v titulku, ze Kanadan utocil v USA a az v clanku sa rozpisali o tom, ze to bol byvaly Syrcan, ze utocil s vykrikom Alah Akbar a pod drbnu hned do nadpisu, ze to bol islamista s kanadskym pasom, pretoze toto je to, co ludi zdvihne zo stolicky...kua zase dalsi islamista, furt sa do nas drbu, musime s tym nieco spravit.
Verim tomu, ze keby napisali, ze to bol Kanadan tak to take vasne nevzbudi, takze mne je ciel toho clanku jasny.
Zvysit neznasanlicost voci islamu a predostierat ho uz v nadpise ako povodcu vsetkeho zla.
Ze to vy nevidite sa ani nedivim, kedze vy uz tomu, ze za vsetko moze Islam evidentne verite.
To, co si napisal o Einsteinovi nechapem, pretoze pises to iste, co ja. Einstein mal dvojite obcianstvo, a preto pre mna bol amikom aj Svajciarom zaroven. Ja prave zaradujem ludi podla papierov ak si si nevsimol, akonahle to ma zapisane/ma pas je pre mna obcanom.
Prave Efos toto spochybnuje a hra sa tu na rasu, narodnost, spravanie sa, vyznanie a neviem co este a ten Syrcan prenho nebol Kanadanom aj ked mal pas, pretoze...vid jeho dovody vyssie.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat