Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem co si myslíte o "umělcích"

Ještě jsem se k téhle debatě vrátil, povrchně jsem kouknul do odkazů v tom blogu.
Hošík IMHO plným právem dostudoval, protože měl odvahu ve své diplomové práci vykřiknout: "Král je nahý" (pokud se bude takhle chovat i v praktickém životě, nebude to mít lehké).
Ale nerad bych, aby i další studenti tohle vykřikovali. IMHO ten výkřik stejně půjde do prázdna a nebude asi moc "umělců" co by se chytli za nos.
Vzpomněl jsem si, když jsem sloužil vlasti, v umývárně se ucpal odtok jednoho umývadla - tedy spíž toho koryta co bylo po celé délce umývárny (většina těch co sloužili vlasti ví, jak to vypadalo - asi takhle [205[31].jpg]
to koryto na obrázku chybí, asi ho nějaký sběrač kovů "odklonil"
). Dozorčí pilně psali do závad při převzetí "neodtéká umývadlo v umývárně". jednou jsem do umývárny zašel, nevím, co mne to napadlo, snad jsem se dokonce chtěl umejt, viděl jsem, že umývadlo ještě furt neodtéká. Tak jsem sebral nějaký drát co se někde povaloval, na konci jsem ho zahnul do háčku, zašťoural jsem v odtoku, vytáhl odtud dvě fusekle co tam někomu odplavaly a závada byla odstraněna.
Tak přeji nejen v umění méně těch co vykřikují "Král je nahý" a víc těch co krále obléknou.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat