Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co poviete na Erdoganovu ochranku a jej vyciny v zahranici?

Tohle video je sice o něco více sdílnější, ale počátek těch šarvátek tam taky není.
Všimni si času toho "tvého" videa 1:31 (jsou to snad necelé dvě vteřiny) a řekni mi, co jsou to za lidé a co je to za dům? Auta v tom parku sice byla, ale to mohla být klidně vozidla nejrůznějších hostů toho "podniku". To, co vypadá jako autobus, mohl klidně být přenosový vůz nějaké televize. Na běžnou street to moc nevypadá.

Zajímalo by mě, na čí straně vlastně byl ten zkrvavený chlap v tom videu od Yarda. Protože na tom "tvém" je taky nějaký zkrvavený (čas 1:03) a patří asi ke "straně" té ochranky. Jak k tomu přišel? Takže ani toto video nezachycuje začátek té provokace.

Já nemám chuť nikoho obhajovat, jejich problémy jsou jejich. Těm šarvátkám měla zabránit policie (nebo kdo to tam byl), která tam běhala od ničeho k ničemu. Já to beru tak, že když má někdo právo provokovat, má ten druhý mít taky právo na provokaci reagovat. ☺

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat