Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Mame blize k Nemecku ci Rusku?

podla génov vedeli etnicky zaraďovať fašistickí pavedci a podobní šarlatáni,podla genetiky sa reálne nedá rozoznať ani kamerunsky černoch od švédskeho vikinga

Ale dá, viz. www.eupedia.com Keby sa to podľa genetiky nedalo rozoznať, tak by sa nedali predsa ani vystopovať podľa rozboru DNA predkovia XXY rokov dozadu, nie? Tak netrep hlúposti...

dnešný človek je v podstate len homo sapiens sapiens a uvažovanie o nejakých vyvolených alebo špeciálnych rasách tu už raz bolo a nedopadlo to našťastie dobre

Najčistejšími homo sapiens sapiens sú údajne africkí černosi, bieli európania sú zmeskou viacerých typov ľudských odnoží, (možno preto sme asi najviac diverzná rasa, túto diverzitu však žiaľ, niekto chce zničiť), medzi inými sme napr. aj pomiešaní s neandertálcami. Oveľa horšie je, z dlhodobého hľadiska, keď tieto rasové rozdiely chceme stierať, ako, keď sme rasisti, a teda rasovo uvedomelí.

Eros Ramazotti vyzerá celkom taliansky, herec Fantozziho už menej, toho by som popravde na Taliana ani netipoval. Typický taliansky ksicht má napr. Michael Corleone. :-)

Charles/syn gréka

Zaráža ma, že považuješ vojvodu z Edinbourghu za Gréka, len preto, že sa tam narodil a bol dedičom gréckeho trónu. Phillip Mountabatten je vraj naturalizovaný Brit, ale pôvodom najskôr Nemec. Takisto má aj typický nemecký ksicht, hlavne keď si pozrieš jeho fotky z mladosti, ideálny Nemec.

Z nacistickej elity mal najtypickejší nemecký ksicht Rheinhardt Heydrich.

To že je to exaktne rozlíšiteľná genetika ani netvrdím. Prečítaj si príspevok radšej dvakrát predtým, než napíšeš úplnú hlúposť. Fenotyp sú vonkajšie prejavené vlastnosti, genetika je genotyp, to sú tie haploskupiny, ktoré som sem už postoval. Len vravím, že sú isté tvárové črty, podľa ktorých si vieš tipnúť, skadiaľ približne daný jedinec pochádza, to že ty to nevieš rozlišovať, mi je ľúto.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat