Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pomoc s výběrem oboru na VŠ - Anketa

Dobře, tak si mám vybrat obor, kterému se chci věnovat celý život a pohybovat se v něm. No, já vím čemu bych se chtěl věnovat celý život, ale to bych musel být v TOP 1%, aby se mi to vyplatilo. Úplně ze všech oborů mě zajímá filmové herectví a reklama. chtěl bych být slavný herec a to v USA. Jenže tohle se mi s největší pravděpodobnosti nestane. To se ještě nikomu z této země nepodařilo, aby se dostal mezi špičku. Já sice nehážu flintu do žita, ale studovat herectví mi připadá zbytečné, i když na to, abych se stal hercem školu nepotřebuji. Hodně herců vystudovalo úplně jiné obory a ted jsou úplně na špici. Proto mimo to, čemu se chci věnovat celý život, si musím najít něco jiného. Přemýšlím, že bych šel studovat obory, kde se točí peníze, i když mě to nebude bavit. Vydělám peníze a budu si možná psát scénáře a točit svoje vlastní filmy ve kterých budu hrát a dělat další koníčky u vysoké školy. Práce, která bude dobře placená a do toho si to budu kompenzovat koníčky. Nevím jestli je to správně, ale žil bych si dobře asi

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat