Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Volíme prezidenta Francie

Nemáš někdy pocit, že se to s presumpcí či "právy obviněného/obžalovaného" poněkud přehání? Mějmež exemplárního lumpa, on má ale prašule, tak se soudy vlečou a vlečou a vlečou. Odvolání, vrácení zpět prvoinstančnímu soudu, bla bla bla, mezitím se případně "zamotivuje" "někdo s pravomocí", zase vše znova, až mu nakonec musí Klaus dát milost, protože proces se táhne neúměrně dlouho (v tom naprosto - a slepě - souhlasím se stanovisky ÚS).

A přitom je to na 1000% lump, který by měl bručet. Příklady úmyslně uvádět nebudu, netřeba riskovat žalobu.

---
Ad muslimové. Znám/viděl jsem osobně! jen jednoho, tohoto konkrétního Peršana bych se opravdu nebál (doktorand na US univerzitě). Stejně tak mám velmi dobrou osobní zkušenost s dvěma slovenskými cikány (otec-syn), kteří jsou opravdu pracovití a vůbec mi nedělá problém si s nimi sednout do "bílé"/"černé" hospody či je pozvat domů na grilovačku. To ale neznamená, že se budu rozplývat nad každým z Molenebeecku či Luniku IX. Ani tam ani tam bych určitě nikdy nepáchnul.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat