Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Maledivy

Mám ísť pracovne na týždeň na Maledivy, mne sa tam moc nechce, ne som 2x veľký cestovateľ. Bol tam uz niekto? Viem, ze to je dovolenkova destinacia a ze sa tam ide asi 16h.

Předmět Autor Datum
Nebyl jsem, ale někdy bych se tam chtěl podívat. Napiš pak kde jsi tam byl a jaké to bylo :-) nový
Al Capone 07.02.2017 15:37
Al Capone
No, pokud je to na týden, tak asi nemá cenu něco řešit. Já jsem jezdil skoro celý život po všech mož… nový
jirka44 07.02.2017 17:04
jirka44
Kolega byl pracovně v Japonsku a přesně to stejný - prakticky viděli jen letiště, hotel, fabriku, ho… nový
Prasak 07.02.2017 20:00
Prasak
Na Maledivách je krásně,tam jsem taky nebyl.:-D Některé firmy udělají pro návštěvu alespoň nějaký vý… poslední
Karel04 08.02.2017 11:36
Karel04

No, pokud je to na týden, tak asi nemá cenu něco řešit. Já jsem jezdil skoro celý život po všech možnejch i nemožnejch koutech světa a pokud je to takhle krátká cesta, má to obvykle jednoduchej scénář: letiště-taxík-hotel-taxík-práce-taxík-hotel-taxík-letiště. V civilizovanějších destinacích se to liší tím, že místo taxíku auto z půjčovny. Jo, kdyby to bylo na půl roku nebo déle, to už je o něčem jiným, to bych ty Maledivy bral hned všema deseti...

Na Maledivách je krásně,tam jsem taky nebyl.:-D
Některé firmy udělají pro návštěvu alespoň nějaký výlet nebo program,ale někde na to kašlou a pak opravdu poznáš jen tu fabriku a hotel,případně pár ulic okolo,pokud není ten hotel někde za městem u dálnice.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru