Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Slovensko opäť totalitnou krajinou

Takže, už je to tu, možno trochu rýchlejšie ako som očakával, ale dalo sa to očakávať. Slovensko sa stalo znovu krajinou, kde sloboda prejavu už nič neznamená.
Pán premiér Fico s jeho komplicom Kaliňákom, ktorí by síce za svoju službu národu mali minimálne sedieť v base, ideálne visieť na šibenici, sa rozhodli založiť novú divíziu SS (strany Smer), určenú na boj proti extrémizmu. Represie sa už aj konajú, niektorým mladíkom už boli zhabané notebooky, dokonca ešte aj wifi-router ::)

Najhoršie je, že vlastne za ten extrémizmus sa už dá považovať hocičo, dokonca aj za kritiku islamu sa treba ospravedlňovať, takže týmto možno spravili z viac ako polovice národa disidentov. Dokonca zakážu aj niektoré znaky, vraj by mali zakázať dvojkríž v istom prevedení, takže de facto zakazujú štátny znak. Budeme asi prvá krajina s cenzúrovanými vlajkami. Len som zvedavý, kedy už konečne zakážu aj kosák s kladivom, či červenú hviezdu.

No jo, ja osobne sa veľmi "teším" sa na tie časy disidentstva....

http://www.teraz.sk/slovensko/proti-extremizmu-bude-brojit-jednotka/241285-clanok.html

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Prenasledovanie ľudí s opačným politickým názorom je v plnom prúde. Dokonca majú aj tú drzosť prenas…
Efos 07.02.2017 11:58
Efos
psychický teror..., asi probíhalo vyšetřování. stařík si mohl zažádat o advokáta, jako historik by t… nový
kmochna 07.02.2017 12:06
kmochna
MIB. V šest ráno chodí akorát sviňácký policajti. poslední
Zarniwúp 07.02.2017 13:12
Zarniwúp

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru