Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Hypermarket: škatulata, škatulata, hejbejte se!

Funguje to.
Priklad...ideme do Tesca, ze len rozky nam treba, zostavam sediet v aute a este kricim nech sa ponahla (na manzelku). Pride po 20-30min, samozrejme plna igelitka blbosti. A to mi este povie, ze nieco zabudla.
Priklad c.2 ...vyklada doma nakup (manzelka) a vidim, ze su tam zase veci, ktore nepotrebujeme. Na moju otazku preco ich kupila povedala, ze sa nemam bat, pretoze boli v zlave. Vacsinou mam chut vtedy zomriet, pretoze uz roky jej vysvetlujem, ze veci v zlave su bud:
- menejcenne
- poskodene
- nepredajne
- tesne pred skoncenim zaruky
- drahsie ako inde bez zlavy
- inak nevyhodne

Bohuzial bez uspechu.

Osobne mam rad male obchodiky, od domu mame asi 6 domov vzdialene potraviny v rodinnom dome, pridem, poviem, co chcem, teta mi to poda, este ma vyspoveda, pretoze je zvedava a idem domov (v teplakoch, neumyty, v papuciach).
O co lepsie ako ist do Tesca a nadavat, kde zase premiestnili konzervy s kukuricou.

Inak tie veci s vyskou oci, posunutie tovaru, co chceme predat hned pri vchod a pod tiez funguju. Inak by to nerobili.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat