Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jsou uprchlíci tím, čeho se máme bát?

No to já taky ne. Jestli si mám vybrat, zda jsem atheista, nebo věřící, tak výsledek je pouze zmatek. :-)
Tomu učiteli jsme asi říkali pane učiteli, to už si tak přesně nepamatuju. Když nad tím přemýšlím, tak nás právě "nutil" přemýšlet nad "samozřejmými" věcmi tímhle "mimoškolním" (na tehdejší dobu) způsobem.
Co si ještě vzpomenu - na lyžáku jsem si koupil na lyže "přítlačná křídla". Byl to takový čverec, nebo spíš lichoběžník z plastu, základna se přilepila v přední části lyží a pak se dal na lyže ten obdélník nacvaknout. Nevím, jestli se to ještě dělá, tehdy to byla docela móda, pamětníci si určitě vzpomenou. No a pan učitel, že se na to podívá. Vzal tu krabici, ve které to bylo zabalené a čte: "Zabraňuje překřížení lyží (na tom něco bylo, taky to ale zabraňovalo jednoduchému "odkřížení" :-) ). Umožňuje bezpečnější a riskantnější jízdu." A pan učitel šel do kolen. "Tak bezpečnější, nebo riskantnější? Měli by si to pořádně rozmyslet, než tam něco takovýho napíšou. To tam nevidíš ten nesmysl?"
Takže asi tak. :-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat