Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jsou uprchlíci tím, čeho se máme bát?

Podstatné je, že se jedná o sektářské násilí a že znásilňovali a ještě dál týrali 1400 dětí. Zkus si přečíst, co jim dělali.

No skusil som a svet sa div toto som si precital.
V roku 2010 zadrzali 8 muzov z tzv pakistanskeho gangu. 5 z nich odsudili na 4 az 9 rokov. Zaujimave je, ze ti dvaja, co dostali najvyssie tresty boli odsudeni za 2 znasilnenia. Zaujimave je, ze nikde som sa nedocital (mozno som slabo hladal, ze), zeby obete boli vybrane na zaklade prislusnosti k inej rase, alebo, ze si zamerne vyberali len "biele" obete.
Celkom ma zaujima, ked slo o tak velky skandal preco tak malo odsudenych, preco im dokopy prisili menej ako 10 znasilneni, preco pustili dalsich 3 a neodsudili ich...atd atd.
Ale uznavam znie to bombasticky, znasilnit 1400 deti chyti za srdce hocikoho. Ja nemam dusu zabijaka, ale ak niekto znasilni dieta som ochotny mu rozbit hlavu o beton a poskakat po nom.
Nie chytanie za slovicka, ale fakt, ze nezerem vsetko, co vidim na nete a snazim sa pri premyslani informacie aj spracovavat.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat