Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Lacna ropa - koniec sveta?

Ako som uviedol priklad z Trendu, kde sa pise o okresani, co je synonymom pre znizenie pricom Trend povazujem za relativne seriozne medium. Autora clanku nepoznam, ale som presvedceny, ze keby hlbsie skumam najdem podobne vyjadrenia aj od inych ekonomov.
Ide o to, ze pri pisani autor a aj ja som predpokladal, ze citatel bude rozumiet o com pisem, takze ked spomeniem pokles dopytu nebude sa nikto zaoberat absolutnymi medzirocnymi cislami a pochopi hned, ze slo o pokles voci ocakavaniam.
Suhlasim s tebou, ze pre laika moze vyzniet cela veta zavadzajuco, ale naozaj som necakal, ze nejaky pajac na to skoci a zacne riesit moju odbornu sposobilost, ktora je oproti jeho urcite minimalne o par levelov vyssie.
Cele vlakno ma byt skor o tom, co nas pravdepodobne caka (dalsie znizenie cien), ake su rizika (slabe Rusko, mozna migracna vlna z Afriky, ci blizkeho vychodu) bohuzial opat sa tu sklzlo do nejakych zabomysich vedlajsich a nepodstatnych subojov.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat