Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem 3 nasobone vkladanie USB

Statisticky mi vychadza, ze asi v 1/3 pripadov, ked vkladam USB zariadenie do PC sa mi to podari az na 3x. CIze prvy krat vkladam spravne, ale nejde to, druhy krat otocim a jasne, ze to nejde a na tretikrat sa to zazrakom po otoceni podari.
Najprv som si myslel, ze som len relativne casto nesikovny, ale hodil som otazku do plena a uz zopar ludi, co sa hraju s pocitacmi mi potvrdilo, ze im sa to stava pomerne casto tiez.
Stava sa vasm to tiez?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Zcela běžně :-). Myslel jsem, že je to věkem, ale tady zjišťuju, že i jiní tvorové trpí tímto fleško… nový
mif 19.12.2015 08:02
mif
Jasně, taky se mi to děje. Říkám tomu "USB superpozice". nový
Redsnake 19.12.2015 10:45
Redsnake
Přesně tak, toto se stává většině z nás. Na informatice na VŠ - první přednáška (HW, SW,..) - když d… nový
adalkadaar 19.12.2015 18:35
adalkadaar
Nie. Mam vo zvyku vzdy sa na flashdisk pozriet, takze viem ktorou stranou ho do portu vkladam. A ked… poslední
blue5 26.12.2015 22:09
blue5

Nie. Mam vo zvyku vzdy sa na flashdisk pozriet, takze viem ktorou stranou ho do portu vkladam. A kedze viem, ako su natocene porty na mojej (niezeby to bolo na inych doskach inak) maticnej doske, nemam velky priestor na chyby. Smatram niekedy dlhsie, ale ze by som s flashkou pri pokusoch otacal, to neviem naco...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru