Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pozdvihnutie urovne debat

V skratke...ide o to, aby debaty mali urcitu uroven. Viem, ze su tu emotivne temy a nie kazdy je kludas a necha si "srat" na hlavu ako napriklad ja (kde inde by uzivatel mohl beztrestne nadavat adminovi do kretenov), ale zacina mi to uz trosku vadit inde.
Kretenom (ci inym privlastkom) je v poslednej dobe castovany takmer kazdy kto ma iny nazor ako zopar jedincov a to nie raz, ale opakovane, takze nadavkami sa hemzi uz takmer kazdy prispevok od dotycnych.
Chcem dotycnych poziadat, aby miernili svoje emocie voci ostatnym s opacnym nazorom, da sa to vyjadrit aj slusnejsie, nie vzdy treba svoje tvrdenia podporit nejakym vulgarizmom.
V opacnom pripade budem nuteny docasne obmedzit ich pristup.
Berte to tak, ze ste sice vo virtualnej krcme, nie sme ziadna 1.cenova skupina a mozu to padat (obcas) aj sproste slova, ale vsetko ma svoje hranice, takze pokial bude toho v buducnosti moc bude si musit dat dotycny malu pauzu.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Jo jo příliš benevolentní moderování ( vím hospoda) a nyní to už prostě ukočírovat nelze. (souhlas s…
M-Pol 15.11.2015 20:08
M-Pol
Ono ja vidim trosku problem aj vo vas. Vam sa tu debatovat nechce, pravdepodobne kvoli tomu, ze su t…
fleg 15.11.2015 20:39
fleg
Vam sa tu debatovat nechce, pravdepodobne kvoli tomu, ze su tu nejaki jedinci, co vam nelahodia. N…
Dale Cooper 16.11.2015 20:28
Dale Cooper
ale no tak, jak zapadne? Já na titulce vidím témata stará pár týdnů..
touchwood 16.11.2015 20:45
touchwood
Právě. Za aktivní lze považovat dvě tři témata, zbytek nežije.
Dale Cooper 16.11.2015 21:26
Dale Cooper
Tak ono je to asi celkem normalni, nejvic tahnou kontroverzni temata, u zbytku si kazdy placne svuj…
merlouska 16.11.2015 23:03
merlouska
Nebo to bude tím, že sem leze jen pár stejných lidí a už si nemají o čem plkat.
Prasak 16.11.2015 23:11
Prasak
Ano, debaty vzniky mj. proto, aby se oddělilo plkání od seriózních témat a rad, aby se to tam pročis…
L-Core 17.11.2015 06:32
L-Core
Pamatuju. A pořád si nejsem si jestli to je to, co se na Debatách chce nebo naopak nechce. nový
Moas 20.11.2015 08:18
Moas
Poradna na Živě měla být odbornou IT poradnou, ale řešilo se tam kdeco, včetně mazání rohlíků, kouře… nový
L-Core 20.11.2015 11:17
L-Core
Fajn, a kdo tady bude řešit rohlíky a podobně? Když jsou přece všichni tak nad věcí? IMHO je naprost… nový
Dale Cooper 20.11.2015 11:44
Dale Cooper
Rohlíky. 1) debatovat o rohlících - Debaty (mamka mi nechce mazat rohlíky) 2) řešit rohlíky - Život/… nový
L-Core 20.11.2015 12:00
L-Core
No a nefunkční wifi v autobuse nebo film na disketě řešit na PC větvi :-) nový
Dale Cooper 20.11.2015 12:05
Dale Cooper
To máš pravdu. Zvětšení kapacity kapacity HDD povolováním šroubků také patří na PC. Výlov manželčiny… nový
Zarniwúp 20.11.2015 15:06
Zarniwúp
Zrovna ten dred o zvětšení disku šroubky patří ke zlatému fondu Živě :-D Předevčírem jsem se tam v… nový
L-Core 20.11.2015 18:14
L-Core
dejte si sraz a vyřiďte si to pěstičkama ;-) nový
adalkadaar 21.11.2015 00:00
adalkadaar
Ako povedal klasik (M-Pol) jednemu miestnemu kriklunovi na bitku treba dvoch;o). nový
fleg 21.11.2015 13:33
fleg
Blahopřeju, demente. Právě jsi "pozvedl" úroveň debat minimálně o tři levely.....;-) nový
cejna 21.11.2015 14:38
cejna
A třešnička na dort od tebe. nový
Prasak 21.11.2015 14:41
Prasak
S pecickou jako teckou od tebe. nový
Radek 22.11.2015 18:54
Radek
Život bez tebe by byl prázdnej. Ještě že tě máme. poslední
Prasak 22.11.2015 20:07
Prasak

Ono ja vidim trosku problem aj vo vas.
Vam sa tu debatovat nechce, pravdepodobne kvoli tomu, ze su tu nejaki jedinci, co vam nelahodia. Lenze tym padom im dovolite tu exhibicionovat a potom pride aj nahodny kolemdoujci a precita si par prispevkov a tam sama nadavka...sa ani nedivim, ze sa mu tu nechce zostat.
Pritom keby bolo na mne radsej rozoberam akukolvek krizu s tebou, ci Prasakom alebo niekym inym ako s 2-3 cvokmi, co si pre tu nenavistnu penu pri hube nevidia na 1m pred seba.
Ak by som mal istotu, ze 2-3 bany zvysia uroven debat spravim to to uz davno, ale nie som si isty tym krokom.

Vam sa tu debatovat nechce, pravdepodobne kvoli tomu, ze su tu nejaki jedinci, co vam nelahodia.

Ne. Ale kvůli tomu, že normální téma hned zapadne a nikdo do něj nepíše. Zato politika, tam to jede. A už ta témata taky ani neotvírám; ne třeba kvůli Radkovi, ten mi nesere a v mnohém má pravdu. Ale proto, že je to pořád dokola.
A k brtníkovi? Ten se chová jak kretén a to, co někdy napíše, by pro jiného bylo hned problém... To ti ale asi nevadí. Budiž mu přičteno k dobru, že poradit umí, to zase jo. Ale ty kecy někdy...

Tak ono je to asi celkem normalni, nejvic tahnou kontroverzni temata, u zbytku si kazdy placne svuj nazor, nikdo mu tam neoponuje, tak to proste pak zdechne.

Mozna jen nemame dostatecnou fantazii na vymejsleni novejch flamewaru. Operacni systemy a browsery uz jsou vycpely z pc poradny, pivo se tu tusim uz taky probiralo, loupani bananu nebo pozice toaletaku taky.. ale popravde stejne ani to nevzbudilo takovy vasne jako aktualni "spolecensky" problemy.

Poradna na Živě měla být odbornou IT poradnou, ale řešilo se tam kdeco, včetně mazání rohlíků, kouření adminovi a podobně. Tady jsou Debaty.net i proto, aby tohle na seriózních větvích prostě nebylo. Ale pokud někdo má potřebu rohlíky, kuřbu či bránění dětí potřebu řešit, bude tu prostor i na to. Takovéto vlákna, pokud se objevují na P.net, budou i nadále zamykána a mazána - a jejich zakladatelé budou odkazováni k prezentaci své potřeby sem.

Prostě Debaty.net nejsou další větví Poradna.net, je to jiný projekt, s jiným účelem. Jen zakladatel je stejný, proto oba projekty na sebe odkazují.

Rohlíky.
1) debatovat o rohlících - Debaty (mamka mi nechce mazat rohlíky)
2) řešit rohlíky - Život/Vaření nebo Život/Životospráva.
:-p

Nevím jak to napsat lépe, když budu mít potřebu rohlíky ventilovat, budu vědět, kam to vrazit :)
I když to první by nakonec taky mohlo být v Životu, ve Vztahy :-D

Zrovna ten dred o zvětšení disku šroubky patří ke zlatému fondu Živě :-D

Předevčírem jsem se tam v offtopicu zeptal, kam zmizela komunita Bobáňů, ale po rozjezdu debaty (a čísi informaci, že ti sedí v redakci) to suchar moderátor smázl. Tohle téma by Debatám slušelo, pokud by se našlo spousta pamětníků ]:)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru