Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Cenzura internetu

No to se nám to tady rozjelo ::).

Vyrůstal jsem za komančů na vesnici, kde se pár cikánských rodin vyskytovalo. Bohužel to s odstupem času vypadá, že ti proklínaní komunisti měli v začleňování cikánských rodin do společnosti asi nejlepší výsledky, protože "naši" cikáni byli dost civilizovaní a s některými z nich se občas potkávám a dá se s nimi rozumně hovořit. Bohužel se sem po revoluci nahrnula spousta rómů, kterým absolutně chybí základní návyky. Věřím tomu, že jejich chování vychází ze sociálních zvyklostí místního etnika odkud pocházejí. Jistě existuje možnost, že při jejich vhodném rozptýlení do "normální" populace se pod tlakem okolí přizpůsobí, ale bude to rozhodně jednu až dvě generace trvat. Problém je, pokud se zformuje gheto, kde je těchto lidí majoritní většina. Bojím se toho, když sem přikočuje etnikum se zcela jinými zvyklostmi, navíc pokud jejich proces obohacování naší společnosti bude zvenku kontrolován orgány EU (což určitě bude, když na každého uprchlíka chtějí přispívat). Už nyní se v Německu jinak posuzují trestné činy němců a islamistů (přihlíží se na právo šaría).

Tím jsem ale hodně odbočil od původního tématu příspěvku.
Na navrhované cezuře mi vadí ta skutečnost, že se tím utvoří precedens pro budoucí další rozhodování. Dnes to je mazání nevhodných příspěvků proti imigrantům, zítra to bude mazání příspěvků proti Merkelové, za týden negativních názorů na fungování EU, za rok ...
Tím netvrdím že schvaluji nenávistné a štvavé příspěvky, bohužel některé komentáře na Novinkách mě utvrzují o tom, že inteligence národa je bída. Holt když přístup k PC má každý, kdo má do ( ! ) díru...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat