Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
No a máme tu repete :beer: Neuvěřitelné! https://www.youtube.com/watch?v=nqoh6OtT3GQ nový
L-Core 16.10.2016 15:41
L-Core
Pozeral som. Malokedy niekoho obdivujem, ale on je snad nadclovek. Btw kedysi o nom vyhlasovali, ze… nový
fleg 16.10.2016 18:17
fleg
Já nejsem nepřející a Cavovi i Boonenovi bych to také přál. Ale Sagymu jsem fandil nejvíce. Cílový… nový
L-Core 16.10.2016 18:29
L-Core
Potesim ta rozhovorom z nasej kuchyne. Sagan spurtuje a par desiatok metrov pred cielom uz komentato… poslední
fleg 16.10.2016 19:10
fleg

Pozeral som. Malokedy niekoho obdivujem, ale on je snad nadclovek.
Btw kedysi o nom vyhlasovali, ze je trosku hlupejsi, rozhovory s nim tomu nasvedcovali, ale ja si to uz nemyslim. Skor ma specificky druh vyjadrovania a zmyslu pre humor. Keby bol naozaj taky prostoduchy ako o nom siria obcas zvesti tak nemoze dokazat to, co dokazal, pretoze tam naozaj musi premyslat, rozhodnut sa v spravny moment. Navyse sa evidentne uci na svojich chybach a neustale zlepsuje, takze ho dnes naopak povazujem za velmi inteligentneho pretekara.
A paci sa mi ako nesympaticky Cavendish nevedel predychat prehru na rozdiel od prajneho Toma.

Potesim ta rozhovorom z nasej kuchyne.
Sagan spurtuje a par desiatok metrov pred cielom uz komentatori vrieskaju, ze bude opat majster, obaja sa prekrikuju a su hystericki. Moja manzelka sa ma pyta kto vyhral.
Odpovedam co myslis, kto vyhral, ked nasim komentatorom nie je rozumiet a su hystericki?
Ona: Vyhral Sagan?
Ja: Nie vyhral nejaky cudzi jazdec, a preto tak vrieskaju a su hystericki.
Ona: A kto teda vyhral?
....rozhovor pokracoval este par sekund, kym sa utvrdila v tom, ze vyhral Sagan.
Nevadi hlavne, ze je pekna8-).
Aspon sme sa mali na com chvilku bavit;o).

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru