
Nove auto
Trosku sa chcem pochváliť, v stredu som prebral nové autíčko imgres budem sa snaziť popísať skusenosti
Trosku sa chcem pochváliť, v stredu som prebral nové autíčko imgres budem sa snaziť popísať skusenosti
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Ať slouží :-)
K těm gumám, jak se píše výše: nevím, co bude na Mazdě, ale na Fordu před šesti lety b… Dale Cooper 20.07.2015 09:31 |
Dale Cooper | |
Bolo niekedy, pred 3-rokmi sa rozisli, mazda vykúpila svoje akcie od fordu, uz su to opať čistý japo… Qet 20.07.2015 11:40 |
Qet | |
No jo, já to nijak nesleduju. Jen vím, že třeba auta Ford Fusion/Fiesta a Mazda 2 měla stejnou techn… nový Dale Cooper 20.07.2015 20:50 |
Dale Cooper | |
Tak ať ti Magda slouží, nový auto je nový auto. nový Prasak 20.07.2015 21:25 |
Prasak | |
Ďakujem všetkym.
Za 6 dní mám 500km, ešte skoro na hodnotenia, ale veľke plus za brzdy a motor, da s… poslední Qet 21.07.2015 22:23 |
Qet |
Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru
Ať slouží
K těm gumám, jak se píše výše: nevím, co bude na Mazdě, ale na Fordu před šesti lety byly korejské Hankook. Mno a Mazda a Ford jsou jedna (_!_), tak to možná bude taky tak.
Bolo niekedy, pred 3-rokmi sa rozisli, mazda vykúpila svoje akcie od fordu, uz su to opať čistý japonci
No jo, já to nijak nesleduju. Jen vím, že třeba auta Ford Fusion/Fiesta a Mazda 2 měla stejnou techniku. Těch "sourozenců" bývalo dříve více, třeba Mazda MX-6 a Ford Probe druhé generace.
Tak ať ti Magda slouží, nový auto je nový auto.
Ďakujem všetkym.
Za 6 dní mám 500km, ešte skoro na hodnotenia, ale veľke plus za brzdy a motor, da sa brzdit motorom, ako na starych atmo, spotrebu mam 5,3l. Podvozok sedi, auto sa nijak nenaklana, aj ked nova felda ma asi lepší, radenie u mazdy je však o triedu lepšie. Ešte spomeniem, že mazda ma trochu ostrejší volant, chce to trochu zvyku. Tolko prvé dojmy.
Q.