Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Aids

prosim o radu
dá se chytit nejaka pohlavni nemoc pri sexu s kondomem?:-(
prosim o rychlou radu bez vtipnych poznamek protože se opravdu bojim ze jsem neco chytil:-(
mel jsem sex s prostitutkou s kondomem

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tu zohrava ulohu velmi vela faktorov. a) znacka a druh kondomu b) kontakt s BL c) jej zdravotny stav…
05.07.2015 20:59
Ďakujem za dolplnenie info, mne sa to nechcelo tak obšírne rozpisovať, hlavne keď ten čo sa pýtal po…
Qet 06.07.2015 01:09
Qet
sám tieto info nemám, nežil som dlho na SK Bohuzial, tiez neviem poskytnut info ohladom SK. V USA j…
07.07.2015 15:23
Vdaka aj za to čo si postol, ja zajtra idem na SK hygienicku kontrolu (nie kvoli HIV, chcem zlegaliz…
Qet 08.07.2015 03:12
Qet
Anonymné testy: na SK stačí zájsť na akúkoľvek hematologickú ambulanciu s tým, že chcete darovať krv… poslední
Qet 09.07.2015 00:13
Qet

Tu zohrava ulohu velmi vela faktorov.
a) znacka a druh kondomu
b) kontakt s BL
c) jej zdravotny stav

Podme poporade. A. Overene a zname znacky (napr. Durex) su elektronicky testovane a pravdepodobnost defektu prezervativu je velmi nizka, naopak menej zname a lacnejsie znacky mozu byt nachylnejsie na vyrobnu chybu alebo defekt sposobeny nespravnym, ci dlhodobym skladovanim. B. Ak si zobereme cisto HIV, tak sa spytajte tieto otazky: 'Bol som v kontaktne s jej vaginalnym ci rektalnym sekretom alebo krvou?' HIV sa vyskytuje vo vsetkych telesnych tekutinach, tj. aj v slinach a pote. Avsak sliny a pot neobsahuju dostatocne mnozstvo virusu na vyvolanie infekcie. Na vasom mieste by som si ale robil vacsie starosti s dalsimi STD, nakolko tie sa prenasaju jednoduchsie. Proti parazitickym a koznym ochoreniam je kondom neucinny, dlasie ochorenia ako mononukleoza a hep-C sa prenasaju aj slinami. Hepat. C sa prenasa najjednoduchsie, nakolko sa vyskytuje vo velkych mnozstvach aj v bunkach pokozky a je potrebne menej vironu na prenos. C. Ak ma STD a to plati hlavne pre HIV, tak kazda choroba ma svoju inkubacnu dobu (obdobie pocas ktoreho sa neprejavuju symptomi) a obdobie ked nie je prenosna, takze ak je nakaza pritomna v jeje organizme kratsiu dobu, tak sa riziko znizuje.

Nakoniec, neberte ju za slovo a vyhladajte OKAMZITE lekarsku pomoc. Mozete ist aj za urologom, ale najlepsie je ist za obvodnym lekarom, ktory vas pravdepodobne posle za venerologom. Ten urobi rozne testy na STD vzhladom k intubacnej dobe a pravdepodobne rapid test na HIV (alebo rovno lab. test po inkub. dobe).

Pre referencie pozrite: HIV/AIDS a Testy

Ďakujem za dolplnenie info, mne sa to nechcelo tak obšírne rozpisovať, hlavne keď ten čo sa pýtal potrebuje skôr psychológa. Palec hore za kvalitné info. Ak ťa môžem poprosiť, možno by bolo dobre doplniť o možnostiach anonymných testov, sám tieto info nemám, nežil som dlho na SK, tak neviem...

Anonymné testy: na SK stačí zájsť na akúkoľvek hematologickú ambulanciu s tým, že chcete darovať krv, urobia všetky testy, následne vás budú kontaktovať ako darcu, alebo vám oznámia prečo ako darca nemôžete byť. Na toto stačí telefónne číslo, nie je povinnosť predložiť preukaz poistenca, ani žiadny iný doklad

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...