Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Instatní káva

Jasne, ja jsem sem jela s tim cilem, ze budu porovnavat jidlo... delas si legraci? :-D

Ocividne jste me nepochopili.. mne slo fakt o to, jestli proste jednotlivy piksly kafe nebo kakaa nebo cojavimceho muzou pri "stejnym slozeni" mit ruznou kvalitu. Tzn. jestli proste nekde davaji kvalitnejsi kafe/kakao a jinde zase min kvalitni a tak. Nebo jestli jsou vsechna kafe a kakaa stejna a tim padem by mela chutnat stejne.

A sice se budu opakovat, ale moje chutovy bunky jsou fakt normalne skoro k nicemu, stezi rozlisej cerny a svetly pivo, natoz jednotlivy znacky piva (to jen tak pro srovnani, pivo si davam asi stejne casto jako kakao..), ale ten rozdil v chuti mezi kakaem, na ktere jsem zvykla u nas, a tim, co jsem si koupila tady, proste je markantni. Fakt.

Si ho klidne privezu domu, abych to mohla porovnat, pokud teda u nas vubec sezenu stejny kakao, zejo. Nevite nekdo, co za kakao se prodava u nas v penny? (coz me btw privadi jeste ke konstatovani, ze nemecky penny je na asi tak 100x lepsi urovni nez cesky penny)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat