Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Islam v Ceske republice chceme!

1) Islamska kultura, jako kazda jina, ma sve hodnoty a sva pravidla. Stejne jako nase kultura ma pravidla a hodnoty. Nazveme je systemy

2) Islamsky system a evropsky system nejsou kompatibilni, ale v kterem systemu je chyba? Islamsky system preci nechce nikomu skodit, jen chce fungovat v evrope a evropsky barbarsky system to nedovoluje, je proto treba ho prenastavit

3) Prenastaveni evropskeho systemu je postupne, je treba pomalu, protoze par primitivu a rasistu se v Evrope bouri a chteji zachovat evropsky system, dokonce ho predelat tak, aby byl plne nekompatibilni se systemem islamskym

4) Barbari z Evropy jsou rasiste a xenofobove, kteri netoleruji cizi kultury a nabozenstvi, islamsky system nam ma toho hodne nabidnout a par barbaru na islamsky system utoci a dusledkem toho je to, ze se islamsky system brani

5) Kdo jsi, aby jsi branil cizi kulture v rozvoji, aby jsi cizi kulturu ve tve zemi odmital. Islamsky system ti rozsiri obzory a pohledy

6) Kdo jsi aby jsi odmital znasilneni zen, vrazdeni oponentu a nevericich a dalsich, kdo nehodlaji tolerovat islamsky system a islamskou kulturu?

7) Odmitej islamsky system a dopadnes stejne jako ostatni, kdo se chteli vzeprit islamskemu systemu barbarskym, netolerantnim a rasistickym chovanim. Aspon bude o rasistu a xenofoba min

8) Vsichni se usmivejme a mejme radi sebe i okoli, nemracme se na druhe jen proto, ze je jine barvy pleti, ze je jineho nabozenstvi nebo ze je pedofil. Sto lidi, sto chuti. Proti gustu zadny disputat. Kazdy je nejaky...

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tacude, kamose mas uz ve Francii, tak tam zajed a par jich vem k sobe. Urcite se s tebou podeli o tv…
Radek 15.06.2015 15:36
Radek
Já jsem se vyjádřil, doufám jasně, k tomuto tématu v jiném threadu. Předpokládám, že jsi jej četl a… poslední
touchwood 16.06.2015 13:32
touchwood

Tacude, kamose mas uz ve Francii, tak tam zajed a par jich vem k sobe. Urcite se s tebou podeli o tvuj pribytek. Nenechej je v tom prusvihu, co jim chystaji lidi jako ja a podobni, kteri je tady nechteji a tvrdi, ze imigrace nic neresi. Dyt nad tema chudakama by se nejedno srdce ustrnulo. Je to elita naroda, nejen toho odkud prchaji, ale brzy i toho naseho.

Oni a jejich potomci nam pomuzou zvelebit nasi vlast. Urcite to nejsou povaleci a kriminalnici, kteri by tady byli na socialce. Staci se podivat do zemi, kde uz tyto elity nabrali. Hned se tem zemim dari lepe a buduji svoje HDP obrovskymi skoky kupredu, minimalne takovymi, jaky predvadeji tvoji kamosi do nakladaku a pres silnici.
Ted me jen tak napada, socialka, podpora apod. to pravicaci nemaji radi, ne? 99,9% tohoto ksindlu skonci na socialkach a prispevcich, pokud si je slunickovi lide, jako ty, nevezmou domu a nebudou jim davat ze sveho krajice. Tak sup, otevri svoje dvere dokoran a nakrm jim hladovy huby. Oni se ti odvdeci treba tak, jako to delaji ve Svedsku.

https://www.youtube.com/watch?v=lfcnfJBof1k

Já jsem se vyjádřil, doufám jasně, k tomuto tématu v jiném threadu. Předpokládám, že jsi jej četl a tohle tvé dílko je jen takový malý přátelský trolling a že ze sebe děláš blbce pro potěchu ostatním.

Nicméně může to být také proto, že jsi to jen nepochopil, nebo nechtěl pochopit. Já se na tebe za to nezlobím, protože ne každý dostal do vínku alespoň základní schopnost vnímat a chápat, co říkají jiní.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru