Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Islám v České republice nechceme!

• Ono je to hodne slozité, ale aby do EU jezdili "muzi" a nechali tam "zeny a deti" také neni korektni....
• Netrvdim ze to maji lehké, spis jsem chtel poukazat na okolni politiku jak USA nebo NATO, pravdou zustava, ze na takovych mistech, musi byt stale nasazena tvrda diktatura, jako pred 36 rokama typu Husajn.
Tyto zeme, musi zalozit svoji politiku co bude fungovat, tak jak armadu a policii, jinak to nikdy neskonci, nekam odjed, jako EU, neni reseni. Nejde stale pokladat svoje zivoty, pro nekoho, kdo si své zeme nevazi a pred problémy utika.
• Nepocitaje, ze bohuzel, jejich kultura s nasi, opravdu nejde dohromady, tak jak problém integrace.

To ze se mi jiz nekolikrat stalo ze jsem byl slovne napaden za zakoupeni veprového masa, k tomu se nebudu ani vyjadrovat.
Nikomu nepreju nic spatného, nekoho odsuzovat kde se narodil nebo jakou ma barvu, podle toho nesoudim, rasismus je forma zaostalosti, ale stale nekoho zivit a nakonec se od tech samych nechat poucovat jak se veci maji delat, nebo omezovat ve stravovani, to taky do nekonecna to dal nejde....

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat