Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Islám v České republice nechceme!

Hele, já ti nevím. Pochopit, že musím nechat aspoň samičku a samečka, aby se rybičky znovu namnožily, mi přijde triviální. A myslím si, že to ti černoušci dobře vědí, jsou to koneckonců děti přírody. Jenže oni si dostatek ryb nespojili s jejich rozmnožením, ale s těmi hodnými lidmi, co za rok přijedou ten jejich brčálník znovu zarybnit. Přitom se jim ti rybníkáři snažili jen vysvětlit, jak využít toho, co tam mají a znají. Rybníkářství skutečně není žádný jaderný průmysl.
Možná jim to vysvětlili špatně a i přes jejich snahu vznkl obyčejný cargo kult, ale tady skutečně nešlo o nic složitého - řekl bych, že to byl jeden z nejjednodušších pokusů, jak jim pomoci. A při minimální snaze příjemců fungovat mohl.

Jak si představuješ ta města? S kompletní inrastrukturou? To už je ale nadstavba skutečně vysokého levelu.

edit: Tak na netu se o tom něco najít dá, obecně se tvrdí, že rybníky fungují, nebyl to projekt na jeden rok. Tak snad jsem jim jenom křivdil, zřejmě se to skutečně rozvíjí. V tomhle případě za mě palec nahoru.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat