Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Správný postup - vystavení neschopenky

...Té jsem řekl, ať mi napíše neschopenku na týden.
Při tom jsem se zmínil, že se pokusím vzít si na tu dobu dovolenou, aby se mi nekrátil plat.

Jak to uslyšela, tak vehementně prohlásila, že to teda vypisovat zbytečně nebude!
A neschopenku mi nedala. Prej, že když mi tu dovolenou nedají, tak ať za ní, v nemoci, zase dojedu a pak že mi ji laskavě vystaví....

Hochu, jsi ještě mladý a nezkušený.
Tak za prvé jsi paní doktorce radil, co má dělat.
Za druhé jsi jí řekl, aby to nedělala.
Proč by měla prohlašovat vehementně, že ti nebude vypisovat neschopenku. Prostě ti to sdělila, když jsi jí říkal že neschopenku (o kterou jsi ji předtím žádal) nechceš.
A jestli ti připadala poněkud nasraná, představ si, kolik pacientů jako ty už předtím měla a kolik jich asi ještě sedělo v ordinaci.

Takže až zase budeš v práci, tak se zeptej u vás na osobním - pardon, v Human Resources, jak máš s neschopenkou příště postupovat, abys ze sebe zbytečně nedělal B. L. Bce.

BTW: Moje manželka je lékařka. Někdy si posteskne, že měla pacoše co jí chtěl radit, jak má v jeho případě postupovat. Že třeba, když mu navrhne, aby si šel lehnout do špitálu, tak jí odpoví, že ležet ve špitálu on nemá čas. Tak jsem jí poradil, že až zase někdo nebude mít čas ležet ve špitálu, aby mu sdělila, že v tom případě si časem bude muset najít čas, aby si šel lehnout na hřbitov:-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat