Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Hokej - SK a CZ

Hokej a vseobecne sport v TV ma uz nejako neberie ako pred par rokmi, ale po jednom ocku pozeram kazdy zapas.
Hrame naozaj hrozne a nebyt dobreho brankara mohli sme prehrat vsetky zapasy. Gaborika by som poslal domov, nehra nic, ano dal 2 goly teraz sice, ale nepremenil uz 3 samostatne najazdy a ked ma puk nic nevymysli.
Takisto Panik a Tatar ospevovany pocas sezony hraju daleko za tym, co sa od nich ocakavalo.
Ja vychadzam z teorie pravdepodobnosti. Jew len otazka casu kedy zostupime do becka Zijeme este z generacie vychovanej v CSSR (CSFR) a dozvukoch po nej (este trenuju, nejake skoly sportove zostali atd), ale deti hrava hokej z roka na rok menej, je jasne, ze talentov mame coraz menej a proste nebude z coho vyberat a spadneme do priemeru az podpriemeru, pretoze nas budu davat financne silnejsie hokejove staty uplne pravidelne (Norsko, Dansko, Nemecko...atd).
To len blby narod by rad videl stale medaily a nevidi, ze hokej ide kvalitou z roka na rok dole, ze v NHL nam hra stale menej a menej hracov a ze tu na to proste nemame prachy.
Inak podobny vyvoj len trosku o par rokov oneskoreny ocakavam aj v CR. Mate jedine stastie, ze ste vacsi narod, takze zdegradujete az par rokov po nas.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat