Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Prozřel jsem skrz americkou propagandu

Rusáci jsou nepřátelskou mocností, které chtějí zabrat Ukrajinu, Pobaltí a pak střed Evropy. Na to mě krmila "americká" propaganda.... Kurňa, já myslel, že USA je země, která nějakým způsobem ctí svobodu a demokracii, ale co poslední dobu provádí, to mi otevírá oči. Prezentuje Rusko jako nepřátelskou zemi - a to před lidma, ale že si jejich astronauti vozí pr*ele až někam na oběžnou dráhu, to je nějak OK. Jako, nedělám si o Rusku iluze, ale pokud náš "spojenec" (NATO) takto oblbuje lidi, tak je to spíš k pláči..... Ale není to jen tento případ, jen vizte novinky, které jsou na webu, z Ruska dělají mocnost, kteoru přirovnávají k Německu ve 30. letech 21. století, ale když vidím fakt agresivní politiku USA, tak fakt nevím.... Proti americkým občanům nic nemám, vím, že jsou na tom podobně jako my :(

Předmět Autor Datum
Nebo ve zkratce - americká propaganda mi teprv otevřela oči....
Mnauik 03.05.2015 20:58
Mnauik
Můžeš se angažovat tady: www.ceskoslovenstivojaci.org
IQ37 03.05.2015 21:18
IQ37
A co jako? Ve vesmírném programu spolupracovat mohou. To je úplně jiné prostředí, než politika.
Niko Bellic 03.05.2015 21:36
Niko Bellic
Kéž by se politika oddělovala od ostatních činností, ale bohužel politika je všude. Ať se nám to líb…
Mnauik 03.05.2015 21:56
Mnauik
http://bignews2day.com/cs/news/fifa-otvergla-ocherednuju-popytku-senatorov-ssha-lishit-rossiju-chm-2…
Mnauik 03.05.2015 21:58
Mnauik
Tupohlavouni, rusofilové a další zabedňenci našli cestu z novinek až sem na poradnu? ::) Bože, chraň…
icepower32 03.05.2015 22:08
icepower32
Jo, ti jsou taky dobrá třída :-D a nejen na novinkách :-p Šak jejich miláček Vyvadil pro ně založil…
Mnauik 03.05.2015 22:15
Mnauik
Tys sem taky trefil. Přitom dvě ze tvých tří označení na tebe sedí jako ulitá. To je paradox, co?
IQ37 03.05.2015 22:32
IQ37
Nevím proč by měly, máš duvod to tvrdit? Jinak snaha o troling - nic moc.. :-)
icepower32 04.05.2015 00:14
icepower32
Myslím, že většina z nás tu snahu o trolling prokoukla i bez tvého přiznání :-D
Mnauik 04.05.2015 15:52
Mnauik
Citát klasika: "Na první pohled se sice zdá, jako by obě dělaly totéž, ale ve skutečnosti je tomu ta…
Yarda 03.05.2015 23:03
Yarda
Oběma stranám jde jen o navyšování vojenských rozpočtů a proto musí lidi zastrašit aby byli povolněj…
M-Pol 04.05.2015 04:51
M-Pol
Prezentuje Rusko jako nepřátelskou zemi - a to před lidma, ale že si jejich astronauti vozí pr*ele…
Moas 04.05.2015 06:17
Moas
Zkus se nad tím ještě jednou zamyslet a pokud ti nedojde, tak to vzdej ;-)
Mnauik 04.05.2015 09:36
Mnauik
Oni jim ale za ten transport platí. A v amerických dolarech (na jeden dolar musíš poskládat 51 rublů…
Niko Bellic 04.05.2015 12:43
Niko Bellic
No, každý má na to jiný názor, já se rozhodně nesnažím provokovat někoho, kdo má monopol na službu,…
Mnauik 04.05.2015 15:51
Mnauik
Ve skutečnosti máš blbost hned v titulku. :-) Prozřel? jsem skrz americkou propagandu Nemyslíš, že…
IQ37 04.05.2015 13:13
IQ37
Myslím, že to je v pořádku. Ale jen si to myslím, takže pravda může být jinde . ;) Možná to není dob…
Mnauik 04.05.2015 15:45
Mnauik
Vzdal jsem to.
Moas 07.05.2015 21:01
Moas
:beer:
Zarniwúp 08.05.2015 01:24
Zarniwúp
Ále, nedělejte krky. Je jasné, že stále platí rčení, že kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Kur… poslední
IQ37 08.05.2015 16:31
IQ37
Potká paní Johnsonová paní Smithovou a ptá se, jak se má. „Oh, děkuji, velice dobře!“ „A co děti?“ „…
karel 04.05.2015 15:56
karel
:-D nechtěj vědět, kde jsem se naučil ukrajinské nadávky. ;-)
kmochna 06.05.2015 11:47
kmochna

Kéž by se politika oddělovala od ostatních činností, ale bohužel politika je všude. Ať se nám to líbí nebo ne........ Šak už amíci chtěli zrušit Rusko ve sportu, což se jim nepodařilo, díky bohu se jim to nepodaří ani ve vesmírném programu.... ale chtělo by to větší jednotu, pokud lidstvo chce dobývat vesmír, mělo by být jednotnější, šak ve vesmíru na ně čeká bohaté nerostné bohatství a o to by se měli rozdělit společně....

Prezentuje Rusko jako nepřátelskou zemi - a to před lidma, ale že si jejich astronauti vozí pr*ele až někam na oběžnou dráhu, to je nějak OK

Jsem myšlenkově nedostatečný asi - vůbec nechápu souvislosti.

"Janek se odvrátil od Boha a stal se z něj fotbalový fanoušek."

Ále, nedělejte krky. Je jasné, že stále platí rčení, že kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.

Kurňa, já myslel, že USA je země, která nějakým způsobem ctí svobodu a demokracii, ale co poslední dobu provádí, to mi otevírá oči. Prezentuje Rusko jako nepřátelskou zemi - a to před lidma, ale že si jejich astronauti vozí pr*ele až někam na oběžnou dráhu, to je nějak OK.

Co se na tom dá nepochopit (bez otazníku).

A k tomu "ctění svobody": USA ctí jedinou svobodu - tu svoji.
Měly by se přejmenovat na USE (United States of Egoistic).

Potká paní Johnsonová paní Smithovou a ptá se, jak se má.
„Oh, děkuji, velice dobře!“
„A co děti?“
„Kluci jsou v pohodě. Nejstarší Jack dělá poradce na Ukrajině, Willy je v Iráku, Raul slouží na lodi u Gibraltaru, John je v sudánském Darfouru a nejmladší Ron je teď v Afganistánu.“
„A co manžel?“
„Ten je zrovna v Evropě na přednáškovém turné o rozpínavosti Putinova režimu.“

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru