Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem EURO

Grecku malo davno vypadnut, v tom sa zhodneme. Zdoraznoval som to tu uz mnohokrat, nehcapem preco to stale pouzivas ako argument.
Neviem, kde pracujes, ale pripravoval si niekedy podklady na vyvoz alebo dovoz? Ja som to parkrat zazil o svoich zakaznikov a pocuval som casto pribehy o tom, co sa musi vsetko vybavit.
Dnes? Chcem nakupit z CR? Poslem oskenovanu karticku o DPH a dokonca mi to poslu bez DPH.
Chcem nieco vyviest von? Raz za tri mesiace vyplnim vykaz a poslem na danovy urad.
Chcem cestovat ako osoba do zahranicia? Sadnem do auta a idem. Dokonca bez pasu.
Chcem nieco kupit ako osoba v zahranici? Obejdnam, ci zaplatim prevodom, alebo si to kupim priamo u nich bez nutnosti menit peniaze alebo cokolvek vyplnovat.
Bolo toto mozne pred EU? Ano dalo sa nakupovat, dalo sa vyvazat, ci dovazat, dalo sa aj cestovat, ale vsetko malo vyrazne vacsie obmedzenia ako mas teraz.
Never tomu, ze ak sa rozpadne EU, ze tu zostanu samostatne staty, nezostanu. Podla mna Nemci okamzite spravia EU2 a postupne sa budu pridavat vsetky rozumne staty a dufam, ze nas a vas nevynechaju tiez.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat