Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vojenska nadvlada Ruska - najvacsi mytus

Vojenska veci ma vzdy bavili a uz od malicka som sledoval technicke udaje lietadiel, tankov, ponoriek a pod, proste ma to bavilo, nehovoriac o vojenskej historii. Doma prakticky pozeravam len historicke a dokumentarne programy (vsetky Viasaty, Priam ZOOM, obcas nieco na CT2, History channel a pod), takze si obnovujem a rozsirujem obzory.
Celkom ma zaujalo ako si kopec ludi mysli o ruskej technike neviemco a vyrazne precenuju ich silu, pretoze oni su tak tajomni. To si naozaj myslite, ze Rusi vlastnia tajne super zbrane, ktore nikdy nepouzili a nechavaju si ich pre seba na "zaverecny" konflikt? Preco sa nepozriete tak 100 rokov dozadu do sucasnosti, kde su jasne fakty o ich neustalom zaostavani za zapadom a dobiehani ich kvantitou?
Rad by som cital od opozicnikov (viem, ze ich tu bude vela) nejake konkretne veci, nie dojmy a mozme si rozobrat postupne pripadne vsetky konflikty z historie, ktore su uz dolozene faktami na zaklade, ktorych vieme predpokladat sucasny a buduci stav.

Příspěvek do debaty

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat