Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vojenska nadvlada Ruska - najvacsi mytus

Ja ich nehanim, ja vravim ake su. Su lacne, odolne, strasne vela vydrzia, maju jednoduchu konstrukciu...atd. Hodia sa pre urcite ucely (mam vela vojakov a malo penazi).
A presne o tom to je podla mna ruska vyzbroj. Napriklad Migy boli lepsie v zakrutach, obcas v maximalke, mali lepsiu klasicku vyzbroj (kanony), ale mali malo elektroniky, vo vyssich rychlostiach problemy s manevrovanim a pod. A pravdepodobne aj horsich pilotov, ked tak casto prehravali suboje.
A takto je to napriec celou armadou. Ruske zbrane su dobre, odolne, vela vydrzia, ale chybaju im tam vychytavky, ktore maju zapadne zbrane, a preto by v suboji 1 na 1 prehrali.
Navyse pri dnesnej ekonomickej situacii uz Rusi nemozu vsadit ani na kvantitu ako kedysi za Stalina.
Inak pribehy o pouzivani ruskych zbrani Nemcami som pocul len v kontexte ked Nemcom proste doslo strelivo.
Celym vlaknom sa snazim dokazat aka vzdy bola, je a bude ruska vyzbroj napriek tym vsetkym tajomstvam. Bude jednoducha, odolna, dobra na take "obycajne" pouzitie (vid nesmrtelny kalach idealna zbran pre akehokolvek partizana na svete).

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat