Předmět Autor Datum
Pokud se někdo chová jak rozmazlený smrkáč, tak je ho potřeba usměrnit a je jedno v jakém pořadu. (t…
M-Pol 12.03.2015 07:41
M-Pol
1/patří mu to 2/ne 3/vůbec ne
jirka44 12.03.2015 07:43
jirka44
Pořad jsem viděl snad dvakrát. No a pokud se choval jak idiot, tak mu to patří... Je to ale pro něj…
Dale Cooper 12.03.2015 08:26
Dale Cooper
TG mam rad, aj vsetkych 3 pajacov, pretoze to robia inak ako ostatni a je to zabavne. Ked vosiel s t…
fleg 12.03.2015 09:12
fleg
Podle mě je to jen klasický a velmi kvalitní nekorektní humor. A komu to nic neříká, tak ať se nedív…
touchwood 12.03.2015 21:54
touchwood
Je to presne styl Monthy Pyton, ktorych ja velmi mozem, ale kopec ludi nie. Doteraz spominam na Zivo…
fleg 14.03.2015 15:55
fleg
Pokud měl zařídit žrádlo a neobstaral ho tak se nedivím že dostal ťafku. Hlad dělá divy, moc dobře t…
manas 12.03.2015 11:28
manas
Chvíli mě to bavilo a občas se na to podívám když se nudím, ale dívat se na každý díl bych nedal. Je…
Al Capone 12.03.2015 11:39
Al Capone
googlil jsem co je to "2 a pul chlapa" a kdo je to sheena. je to chlap a nebyl v obleku, tak to nech…
lední brtník 13.03.2015 00:14
lední brtník
Akorát vím, že nějaký takový pořád existuje. Jelikož mě motorismus absolutně nezajímá a nikdy nezají…
L-Core 12.03.2015 12:37
L-Core
Me motorismus taky dvakrat nebere, ale Top Gear je vetsinou docela zabavnej i pro laika jako jsem ja…
merlouska 12.03.2015 13:31
merlouska
TG není motoristický, ale společensko-zábavný pořad. Auta jsou tam jen jako doplněk. :-)
touchwood 12.03.2015 21:53
touchwood
Jen škoda, že JC nedostal po čuni taky. To by pak ale byly články "hvězda TG brutálně napadena zavil…
Moas 13.03.2015 05:49
Moas
• No par dilu jsem videl, jediny co me asi zaujal, kdyz jeli do Rumunska a projizdeli osadu nejmenov…
CoCoChanel 13.03.2015 15:13
CoCoChanel
Ono je to o motorismu? Já jsem viděl jeden díl, jak si vzali obrněný transportér a bourací kladivo a…
jirka44 13.03.2015 17:24
jirka44
• To uz se mi vic libi : https://www.youtube.com/watch?v=IH7L2HJBYvY
CoCoChanel 13.03.2015 18:01
CoCoChanel
Podle mě chtějí jenom větší sledovanost. Kdyby ho nechtěli, tak by už dávno vyhodili. Naopak jsou za…
codforever 13.03.2015 17:58
codforever
Nyní to spíše vypadá,že ten konec Clarksona myslí vážně.Domnívám se,že Top Gear byl před ním a bude… poslední
wlk 25.03.2015 16:11
wlk

TG mam rad, aj vsetkych 3 pajacov, pretoze to robia inak ako ostatni a je to zabavne. Ked vosiel s tym miniautickom do budovy BBC a prechadzal sa tam s nim po kancelariach, cestoval vytahom az dosiel s nim na poradu a "sedel" tam s nim za stolom to bolo napriklad to najlepsie, co som videl od nich a prislo mi to velice vtipne.
Tazko povedat o co slo, vraj napadol niekoho z cateringu, ale to sa stava kazdy den ma clovek nejaky konflikt a kto je na vine nevies pokial si tam nebol osobne. Mozno si to ten saso z cateringu zasluzil. A mozno je naozaj namysleny pajac.
Ich humor je ok

Chvíli mě to bavilo a občas se na to podívám když se nudím, ale dívat se na každý díl bych nedal. Jenom se opakují a nedokáží vymyslet nic nového. Ať Clarkson udělal cokoliv tak jeho případný vyhazovat TG hodně postihne. Sice se říká, že nahradit se dá každý, ale v jeho případě si myslím, že ne (stačí se podívat jak klesla sledovanost 2 a pul chlapa co vyhodili Sheena).

Jen škoda, že JC nedostal po čuni taky. To by pak ale byly články "hvězda TG brutálně napadena zavilým roznašečem koblih".
Z těch pár dílů, co jsem viděl, mi TG přišel jako docela dobré sledování, když se člověk nudí. Takže jsem od té doby se na to už nedíval.

• No par dilu jsem videl, jediny co me asi zaujal, kdyz jeli do Rumunska a projizdeli osadu nejmenované etnické skupiny.
Jejich humor, mozna ho nechapu, ale v televizi jde urcite najit vetsi blbost, treba "Ruzova zahrada" nebo jak se to jmenuje.
• Ale nic proti tomu serialu nemam, jen se na neho nedivam

Ono je to o motorismu? Já jsem viděl jeden díl, jak si vzali obrněný transportér a bourací kladivo a soutěžili, kdo dřív zbourá barák. Nebo na střechu Škoda Yeti přidělali desku a zkoušeli na to přistát vrtulníkem. Jako poučný mi to nepřipadá a jako vtipný už vůbec ne. Asi jsem suchar.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru