Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pleny pro dospělé

• Po ctyr tydenim testovani, bych se rad rozdelil o "vlastni" zkusenost plenek pro dospelé.
Zkousely jsme "gamme"
tridy <SUPER> a <EXTRA PLUS> a tri znacky.
• Chtel bych dodat, ze po druhém pive, uz neni takovy pravy pocit suchosti, ale neco to vydrzi, tak podme to mrknout:

Tak na poslednim miste bych oznacil "SAN SENI" (tusim nemecké) které prave nevydrzi vic jak 2-3 piva, kde u 3-4 by slo snad i k totalnimu promoceni...proto dostal jen "**"
[310EnvIq8bL._SL75_SS50_.jpg]

Druhym mistem bych uvedl "TENA EXTRA" ktera si se 4 pivama jen pohrala paté by asi vzala uz s tizi, ale opravdu bych je doporucil spis jako alternativu. I pres to "****"
[Tena_slip_extra_small_incon.jpg]

A nakonec, opravdu kvalitni s kvalitniho sajiciho materialu /vlakna (suchy zip) pleny jsou "FORM EXTRA PLUS" které dokonce bohuzel bez vlastni zkusenosti, udrzely kamaradovy i "kasičku" proste, jak to nazvat podelani + 5piv za me, i s pivni experienci "*****"
(po pouziti vazi naké 3Kg, o proti SAN SENI neprotikaji hned)
[id-form-extra-vlozne-pleny-21-ks_0.jpg]

Voila, tak pristi EUROCKNES uz jiz nebudu muset, chodit v davu a hledat WC, nebo curat do sklenice/flasky a zakupuji FORM EXTRA + , které se mi pro jisté situace, jevy jako opravdovy pomocnik pri akcich ci vecircich s nesnadnym pristupem na toalety.
Jinak sedi dobre, ano ze zacatku nezvyk ale de to....neresou do boku.

Bude te-li delat vlastni test, silne doporucuji koupit rulicku odpadnich sacku/pytlu, lépe na zahradni smeti, ty unesou vic...
[ribimex-poubelle-de-jardin-porte-sac-roulant.jpg]

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
No toto, ty se musíš nesmírně nudit když tě napadají takovéto hovadiny. Ale na druhou strany pořád l…
M-Pol 07.03.2015 14:41
M-Pol
No my třeba včera řešili, jak spolu mají sex dva obézní lidé. Bo při představě tlusťocha, jak "ho" h…
ssimca 07.03.2015 15:29
ssimca
• No, az se semnou pritelkyne zase bude bavit, tak navrhnu, jestli to neni proti pravidlum debaty.ne…
CoCoChanel 07.03.2015 15:33
CoCoChanel
Už jsem myslel, že sem Al Capone konečně dal tu svoji fotku. nový
karel 07.03.2015 15:53
karel
Karle... :-D:-D nový
icepower32 07.03.2015 15:56
icepower32
V tomhle mi chlap přijít do postele, tak má kufry za dveřma :-D:-D:-D nový
ssimca 07.03.2015 19:59
ssimca
Nelzi ;-) nový
CoCoChanel 07.03.2015 20:01
CoCoChanel
Saturnin a koblihy. :-) nový
Zarniwúp 07.03.2015 19:32
Zarniwúp
já jsem s tena výrobky na 100% spokojena... jak s plenkami pro děti, tak i pro babču :) poslední
evik123 07.12.2015 17:01
evik123

• No, az se semnou pritelkyne zase bude bavit, tak navrhnu, jestli to neni proti pravidlum debaty.net tak bych snad mohl zverejnit jaka pozice bude, takova nejvetsi alternative.
• Na simulaci, jde zakoupyt za 20€ kostym, ktery by snad dokazal alespon castecne tuto situaci zrealizovat...
[costume-sumo-gonflable-cad.jpg]

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...